Intel Core i5-12500, 6 rdzeni, 4.6GHz, 18MB cache, box, BX8071512500
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Procesor Intel Core i5-12500 to wydajna jednostka z 12. generacji Alder Lake, oferująca 6 rdzeni i 12 wątków. Taktowanie od 3,0 do 4,6 GHz zapewnia płynność dzi... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Architektura 32-bit | nie |
|---|---|
| Architektura 64-bit | tak |
| Architektura procesora | Alder Lake |
| Częstotliwość taktowania | 3 GHz |
| Częstotliwość taktowania | 3,0 - 4,6 GHz |
| Dodatkowe dane | 0 |
| FSB | 0 |
| Generacja procesora Intel Core | 12gen |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Hyper-Transport | nie |
| Hyper-Treading | tak |
| Ilość rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | i5-12500 |
| Odblokowany mnożnik | nie |
| Pamięć podręczna Cache L3 | 18 MB |
| Pobór mocy | 65 W |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Producent | Intel |
| Rodzaj gniazda | socket - 1700 |
| Rodzaj procesora | Core i5 |
| Typ i model procesora Intel | Core i5-12500 |
| Typ obsługiwanej pamięci RAM | DDR5, DDR4 |
| Wentylator w zestawie | tak |
| Wersja | BOX |
| Zintegrowany układ graficzny | Intel UHD Graphics 770 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 779,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 819,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 819,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.06.2025 | 819,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 818,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -19 zł |
| 03.09.2025 | 822,92 zł | Ole Ole! | 23 zł |
| 03.10.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | -43 zł |
| 03.11.2025 | 864,99 zł | Empik.com | 85 zł |
| 03.12.2025 | 1011,81 zł | Empik.com | 146 zł |
| 03.01.2026 | 1074,99 zł | Empik.com | 63 zł |
| 03.02.2026 | 1090,99 zł | Empik.com | 16 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 779,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię