Samsung Szuflada BESPOKE NL20B5100WN UR Elegancki granat
Polecana ofertaMedia Expert
1 279,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Samsung Szuflada Bespoke NL20B5100WN UR Elegancki Granat to funkcjonalne urządzenie o pojemności 25 litrów, które ułatwia podgrzewanie jedzenia, naczyń i rozmra... rozwiń
SAMSUNG Szuflada BESPOKE NL20B5100WN UR Elegancki granat
1 279,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dzięki szufladzie podgrzewającej możesz przechować potrawy w idealnej temperaturze. Wszystko, co ugotujesz, zachowuje walory świeżo przyrządzonych potraw aż do momentu podania. Szufladę możesz używać ...
Przejdź do sklepu >
Samsung NL20B5100WN Niebieski Szuflada grzewcza
1 609,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Samsung
- Color: niebieski
- Ean: 8806094359909
- Gtin: 8806094359909
- Producer: Samsung
Samsung NL20B5100WN Niebieski Szuflada grzewcza
1 609,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje dodatkowe:prowadnice teleskopowe, timer;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Maksymalne obciążenie:25 kg;Moc maksymalna:420 W;Pojemność:25 l;Programy:podgrzewanie jedzenia, podgrzewanie naczy...
- Brand: Samsung
- Color: niebieski
- Ean: 8806094359909
- Gtin: 8806094359909
- Producer: Samsung
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | prowadnice teleskopowe, timer |
|---|---|
| Głębokość | 52,2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | niebieski |
| Maksymalne obciążenie | 25 kg |
| Moc maksymalna | 420 W |
| Pojemność | 25 l |
| Programy | podgrzewanie jedzenia, podgrzewanie naczyń, rozmrażanie potraw, utrzymywanie w cieple, wyrastanie ciasta drożdżowego |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Wariantowanie - seria | Samsung NL20B5100Wx |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 14 cm |
| Zakres temperatur | 30 C - 80 C |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1189,00 zł
Aktualna cena od 1279,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1499,00 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1279,00 zł | Media Expert | -220 zł |
| 03.01.2026 | 1189,00 zł | RTV EURO AGD | -90 zł |
| 03.02.2026 | 1279,00 zł | Media Expert | 90 zł |
| 03.03.2026 | 1279,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 31.03.2026 | 1279,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1189,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1279,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 90 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Samsung Ceny od 1279 zł do 1609 zł
EAN: 8806094359909
SKU: NL20B5100WN UR
Polecana ofertaMedia Expert
1 279,00 zł
Przejdź do sklepu >


