Samsung UE98DU9072U 98 cali LED 4K 120Hz Tizen HDR HDMI 2.1 DVB-T2 Samsung UE98DU9072U 98 cali LED 4K 120Hz Tizen HDR HDMI 2.1 DVB-T2 Samsung UE98DU9072U 98 cali LED 4K 120Hz Tizen HDR HDMI 2.1 DVB-T2 Samsung UE98DU9072U 98 cali LED 4K 120Hz Tizen HDR HDMI 2.1 DVB-T2 Samsung UE98DU9072U 98 cali LED 4K 120Hz Tizen HDR HDMI 2.1 DVB-T2
Samsung UE98DU9072U 98 cali LED 4K 120Hz Tizen HDR HDMI 2.1 DVB-T2
Polecana ofertaddw24.online
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Czarny
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Samsung UE98DU9072U 98" LED 4K 120Hz Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 Telewizor LED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Color: czarny
  • Ean: 8806095544137
  • Gtin: 8806095544137
  • Producer: Samsung
Telewizor Crystal UHD SAMSUNG UE98DU9072UXXH 98" 4K 120 Hz Tizen HDR
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Telewizor Crystal UHD Samsung Ue98Du9072Uxxh 98" 4K 120 Hz Tizen HDR Trwałe kolory i ostre detale nadają Twoim doświadczeniom jeszcze większej intensywności. Odkryj doskonale odwzorowane kolory, które...
TELEWIZOR LCD 98'' 4K/UE98DU9072UXXH SAMSUNG
Sprzedawca: Empik.com
  • Gtin: 8806095544137
  • Old_price: 6494.99
  • Sale_price: 6298.99
Specyfikacja, funkcje
Aplikacje Smart TVYouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Viaplay, SkyShowtime
Asystent głosowy - przypisyAsystent wymaga połączenia z internetem
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania ekranu100 Hz / 120 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AInie
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
Głębokość z podstawą40 cm
Głębokość6,3 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(3x HDMI 2.1)
Informacje dodatkoweobsługa USB HID, Bluetooth HID
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRF
Kolor obudowygrafitowo-czarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymBixby
Kontrast dynamicznyMega
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI3
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay 2
Menu w języku polskimtak
Model na rok2024
Model (wariantowanie)DU9072
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Optymalizacja ruchuMotion Xcelerator 120 Hz
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podwójny tuner HDnie
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm247 cm
Przekątna ekranu widzialna cm247 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaSamsung Seria 9
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA600x400 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 20 W
System SmartSamsung Tizen 8.0
Szerokość podstawy45,5 / 150,5 cm
Szerokość218 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuLED
Technologia odświeżaniatechnologia 100 Hz
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sportnie
Tuner selekcjacyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor LED Smart TV
Typ telewizoratelewizor LED
VESA rodzaj śruby M8
Waga bez podstawy51,8 kg
Waga z podstawą53,4 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wysokość z podstawą129,8 cm
Wysokość124 cm
WzornictwoSlim Look
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz