Samsung ViewFinity S5 S34C500GAU 34 UWQHD VA 100Hz 5ms monitor LED
Polecana ofertavisunext.pl
976,87 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Samsung ViewFinity S5 S34C500GAU to 34-calowy monitor LED o rozdzielczości UWQHD (3440 x 1440). Wyposażony w technologię HDR10 i AMD FreeSync, zapewnia płynność... rozwiń
Samsung S34C500GAU 34" VA Monitor, 3440 x 1440 UWQHD, 100Hz, 5ms
976,87 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
ViewFinity Monitor S50C * Rozdzielczość Ultra WQHD * Format 21:9 * 100 Hz częstotliwość odświeżania * Adaptive Picture * Tryb Eye Saver * Flicker Free * FreeSync Zrób więcej na jednym ekranie Poznaj w...
- Ean: 8806094760347
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: LS34C500GAUXEN
- Producer: Samsung
SAMSUNG MONITOR LED 34" LS34C500GAUXEN
1 276,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Adaptacyjny obraz: Tak Adapter zewnętrznego zasilania: Tak AMD FreeSync: Tak Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Długość kabla zasilającego: 1,5 m Długość przekątnej ekranu (cm): 86 cm EAN: 8806094760347 E...
- Code: LS34C500GAUXEN
- Ean: 8806094760347
- Kod_producenta: LS34C500GAUXEN
- Producer: Samsung
Samsung LS34C500GAUXEN - 100Hz UWQHD VA 34''
949,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Samsung ViewFinity S5 S50GC LS34C500GAUXEN to monitor LCD o przekątnej 34 cali, który świetnie sprawdza się podczas pracy biurowej, projektowania graficznego czy korzystania z multimediów. Dzięki ultr...
Przejdź do sklepu >
Monitor Samsung LS34C500GAUXEN 34.1" Va Wqhd 100Hz
921,18 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Samsung LS34C500GAUXEN - 34.1" VA WQHD 100Hz Samsung Producent: Samsung typ: do biura i domu Format obrazu: 21:9 przekątna: 34 cali Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 piksele Typ ekranu: płaski...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | funkcja Picture-in-Picture, funkcja Picture-by-Picture, wąska ramka, technologia AMD FreeSync, HDR10 |
| Dodatkowe opcje | HDR, AMD FreeSync, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 221 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | S-C500GA |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 32 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 86 cm |
| Przekątna ekranu | 86 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3440 px |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Szerokość | 815 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia NVIDIA/AMD dla graczy | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 4,9 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 458 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wejście mikrofonowe |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 50 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 32 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 941,24 zł
Aktualna cena od 949,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 981,19 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 1030,09 zł | Amazon.pl | 48 zł |
| 03.07.2025 | 1017,36 zł | Amazon.pl | -12 zł |
| 03.08.2025 | 968,52 zł | Amazon.pl | -48 zł |
| 03.09.2025 | 964,60 zł | Amazon.pl | -3 zł |
| 03.10.2025 | 998,95 zł | Amazon.pl | 34 zł |
| 03.11.2025 | 1087,34 zł | visunext.pl | 88 zł |
| 03.12.2025 | 1051,88 zł | Amazon.pl | -35 zł |
| 03.01.2026 | 961,01 zł | Amazon.pl | -90 zł |
| 03.02.2026 | 941,24 zł | Amazon.pl | -19 zł |
| 03.03.2026 | 945,47 zł | Amazon.pl | 4 zł |
| 03.04.2026 | 949,00 zł | Sklep komputronik.pl | 3 zł |
| 03.05.2026 | 949,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 941,24 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 949,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 8 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Monitory Ceny od 921.18 zł do 1276.99 zł
EAN: 8806094760347
SKU: LS34C500GAUXEN
Polecana ofertavisunext.pl
976,87 zł
Przejdź do sklepu >



