Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27 cali 5K IPS 60Hz 5ms LED monitor
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 378,91 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU to 27-calowy monitor 5K z matrycą IPS, oferujący rozdzielczość 5120 x 2880 px. Wyposażony w technologię HDR10, AMD FreeSync, Wi... rozwiń
Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27'' 5K IPS 60Hz 5ms Monitor LED
4 378,91 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):tak;Format ekranu:16:...
- Brand: Samsung
- Ean: 8806095008080
- Gtin: 8806095008080
- Producer: Samsung
Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27'' 5K IPS 60Hz 5ms Monitor LED
4 378,91 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Samsung
- Certification: EC EPREL 1560843
- Ean: 8806095008080
- Gtin: 8806095008080
- Producer: Samsung
Samsung S90PC ViewVinity S9 - 27'' IPS 5K HDR
4 378,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LCD / monitor graficzny SAMSUNG ViewFinity S27C902PAUX 27" 5K UHD to zaawansowany ekran z panelem IPS o rozdzielczości 5K UHD 5120 x 2880 px, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach z branż...
Przejdź do sklepu >
Monitor Samsung ViewFinity S9 27" 5K, HDR600, SMART srebrny
5 999,00 zł
Sprzedawca: Sklep fotoforma.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Czas reakcji [ms]: 5 ms
- Częstotliwość: 60
- Ekran obrotowy (pivot): Tak
- Format: 16:9
- Głośniki: Tak
- Hdr: G
- Jasność: 600 cd/m2
- Kolor: Szary
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1073.7 milionów
- Matryca: IPS
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Samsung
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 5120 x 2880
- Tuner tv: Nie
- Wielkość plamki: 0.117
- Złącza: USB Type-C x 3, Mini DisplayPort x 1
Monitor Samsung S90PC ViewVinity S9 27'' Ips 5K Hdr
3 998,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Rozwijaj swoją kreatywność z rozdzielczością 5K w monitorze Samsung ViewFinity S9 Więcej przestrzeni, by więcej zrobić Rozdzielczość 5K Monitor SamsungViewFinity S90PC z rozdzielczością 5K zapewnia wi...
- Cechy dodatkowe: DisplayPort, HDMI, Prąd przemienny, Tak
- Certyfikaty: CE, TUV
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego
- Głębokość produktu z podstawą: 20.5
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: D
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: LS27C902PAUXDU
- Kontrast statyczny (x:1): 1000
- Marka: Samsung
- Model: ViewFinity S90PC
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 68.6
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 5120 x 2880
- Rozmiar plamki: 0.16
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.3
- Waga produktu: 11
- Wysokość produktu: 36.6
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | szary |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | Wi-Fi, Bluetooth, wbudowana kamera internetowa, tryb gra, wąska ramka, technologia AMD FreeSync, HDR10, zakrzywienie 1800R, AirPlay 2, system operacyjny Tizen, Amazon Alexa, Ultrawide Game View, Adaptive Picture, Virtual AIM Point, Google Meet, Wireless DeX |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, wbudowana kamera, USB, Thunderbolt, Bluetooth, wąska ramka, regulacja wysokości, Wi-Fi |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka, wbudowana kamera, Bluetooth, Wi-Fi |
| Głębokość | 135 mm |
| Głośniki | 2 x 5 W |
| Gwarancja nowa | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Jasność ekranu | 600 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | Samsung S90PC |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 25 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 68 cm |
| Przekątna ekranu | 68 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2880 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 5120 px |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 |
| Szerokość | 611 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 7,4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, kamera, pilot, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 531 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | Thunderbolt 4 x 1, mini DisplayPort x 1, USB 3.1 Typ C x 3 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 0 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii HDR | 68 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3999,00 zł
Aktualna cena od 4378,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 5349,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 3999,00 zł | Sklep lantre.pl | -1350 zł |
| 03.07.2025 | 4999,00 zł | RTV EURO AGD | 1000 zł |
| 03.08.2025 | 5199,00 zł | RTV EURO AGD | 200 zł |
| 03.09.2025 | 5149,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.10.2025 | 5149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 5749,00 zł | RTV EURO AGD | 600 zł |
| 03.12.2025 | 5099,00 zł | RTV EURO AGD | -650 zł |
| 03.01.2026 | 5499,00 zł | Sklep fotoforma.pl | 400 zł |
| 03.02.2026 | 5999,00 zł | Sklep fotoforma.pl | 500 zł |
| 03.03.2026 | 5399,00 zł | RTV EURO AGD | -600 zł |
| 03.04.2026 | 4378,91 zł | RTV EURO AGD | -1020 zł |
| 03.05.2026 | 4378,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3999,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4378,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 379 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Monitory Ceny od 3998.99 zł do 5999 zł
EAN: 8806095008080
SKU: 08806095008080
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 378,91 zł
Przejdź do sklepu >




