Samsung WD90DG6G94BBU4 pralko-suszarka 48cm 9kg 5kg zdalne sterowanie AI autodozowanie
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Samsung WD90DG6G94BBU4 to nowoczesna pralko-suszarka z funkcją zdalnego sterowania. Posiada pojemność 9 kg (pranie) i 5 kg (suszenie). Wyposażona w technologię ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada panelu sterowania |
| Bezpieczne użytkowanie | blokada panelu sterowania, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi, ochrona przed skokami napięcia |
| Długość kabla | 0 cm |
| Dobór wody zgodny z wielkością załadunku | automatyczny |
| Dostępne programy prania | bawełna, delikatny, eco 40-60, ekonomiczny, higiena parowy, intensywny, kolory, koszule, mniej włókien, optymalny, outdoor (odzież nieprzemakalna), płukanie + wirowanie, pościel, pranie wstępne, ręczniki, syntetyki, szybki 15 min, wełna, wypompowywanie i odwirowanie |
| Dostępne programy suszenia | bawełna, pochmurny dzień, pranie + suszenie, syntetyki |
| Ekran | tak |
| Funkcje AI | tak |
| Głębokość z elementami wystającymi | 56 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące, 20 lat na silnik |
| Ilość wody na pranie z suszeniem | 80 l |
| Ilość wody na pranie | 50 l |
| Klasa energetyczna prania z suszeniem | E |
| Klasa energetyczna prania | A |
| Klasa poziomu hałasu wirowania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Maksymalny załadunek - pranie | 9 kg |
| Maksymalny załadunek - suszenie | 5 kg |
| Opóźniony start | tak |
| Pojemność - pranie z suszeniem | 5 kg |
| Pojemność - pranie/suszenie | 5 kg |
| Pojemność - pranie | 9 kg |
| Poziom hałasu - pranie | 72 dB |
| Poziom hałasu - wirowanie | 72 dB |
| Programy prania | antyalergiczny, ekonomiczny, pranie wstępne, szybki |
| Programy suszenia | szybki |
| QuickDrive | nie |
| Regulowana temperatura | tak |
| Regulowanie szybkości wirowania | skokowa |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Silnik inverter | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Szybkość wirowania | 1400 obr/min |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Wysokość | 85 cm |
| Zgodność z aplikacją | Samsung SmartThings |
| Zużycie energii na pranie z suszeniem | 3,26 kWh |
| Zużycie prądu pranie (100 cykli) | 44 kWh |
| Zużycie prądu pranie z suszeniem (100 cykli) | 326 kWh |
| Zużycie wody pranie (cykl) | 50 l |
| Zużycie wody pranie/suszenie (cykl) | 80 l |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 2799,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3298,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 3699,00 zł | Media Expert | 401 zł |
| 03.08.2025 | 3499,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.09.2025 | 3499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 3299,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.11.2025 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.12.2025 | 2821,00 zł | RTV EURO AGD | -378 zł |
| 03.01.2026 | 2799,00 zł | RTV EURO AGD | -22 zł |
| 03.02.2026 | 3899,00 zł | RTV EURO AGD | 1100 zł |
| 03.03.2026 | 3749,00 zł | RTV EURO AGD | -150 zł |
| 03.04.2026 | 3499,00 zł | Ole Ole! | -250 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2799,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię