Savio Sonar Pro mikrofon pojemnościowy przewodowy kardioidalny czarny, gamingowy na trójnogu z podświetleniem, USB
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Savio Sonar Pro to czarny, przewodowy mikrofon pojemnościowy o kardioidalnym odbiorze dźwięku, idealny do podcastów, streamingu i konferencji. Wyposażony w pop ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Czułość | 40 dB |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Dynamika | 110 dB |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Model (wariantowanie) | Sonar Pro |
| Odbiór dźwięku | kardioidalny (jednokierunkowy) |
| Pasmo przenoszenia | 60 Hz - 18 kHz |
| Podświetlenie | tak |
| Pop filtr | tak |
| Przeznaczenie | komputer, konsola, biurkowy, studyjny, konferencyjny |
| Rodzaj | pojemnościowy |
| Statyw/Ramię | nie |
| Typ podłączenia | przewodowy |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, podstawka tripod, kabel USB, uchwyt koszowy |
| Zastosowanie | podcasty, komunikacja, streaming |
| Złącze | USB, USB-C |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 99,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 139,99 zł | Akces-Markt | - |
| 03.05.2025 | 139,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.06.2025 | 129,79 zł | Empik.com | -10 zł |
| 03.07.2025 | 139,99 zł | Media Expert | 10 zł |
| 03.08.2025 | 99,99 zł | Media Expert | -40 zł |
| 03.09.2025 | 139,99 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.10.2025 | 159,00 zł | Media Expert | 19 zł |
| 03.11.2025 | 159,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 152,00 zł | Sklep komputronik.pl | -7 zł |
| 03.01.2026 | 152,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 152,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 639,96 zł | Empik.com | 487 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 99,99 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię