Sharp 32HE2745E 32 HDRedy TiVo Smart TV DVB-T2 Telewizor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
Sharp 32HE2745E 32" HD Ready TiVo Smart TV DVB-T2 Telewizor LED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Sharp
  • Color: czarny
  • Ean: 5905683274814
  • Gtin: 5905683274814
  • Producer: Sharp
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Sharp
  • Certification: EC EPREL 2392649
  • Color: czarny
  • Ean: 5905683274814
  • Gtin: 5905683274814
  • Producer: Sharp
Specyfikacja, funkcje
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczynie
DLNAnie
Dodatkowe opcje dźwiękuDolby AC4, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dodatkowe opcjeUSB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG
Format HD / RozdzielczośćHD Ready / 1366 x 768
Format HDRHDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AInie
Funkcje dodatkoweHbbTV
Głębokość telewizora z podstawą 21,6 cm
Głębokość telewizora8,2 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDR (High Dynamic Range)tak
Ilość złączy HDMI3
Ilość złączy USB2
Inna komunikacjaBluetooth
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Korektor dźwiękutak
Maksymalne Zużycie energii 32 W
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)HE2745E
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Odświeżaniestandard (50/60 Hz)
Podświetlenie matrycyDirect LED
Podwójny tuner HDnie
Pozostałe funkcje i parametryHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
Przeglądarka internetowanie
Przekątna ekranu widzialna cm80 cm
Przekątna matrycy cm80 cm
Przełączniknie
Regulacja tonównie
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa768 px
Rozdzielczość pozioma1366 px
Rozdzielczość 1366 x 768
SeriaSharp AQUOS seria HE
Smart TV Smart TV
Smart TVtak
Standard VESA200x200 mm
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 20 W
System SmartTiVo
Szerokość podstawy63,3 cm
Szerokość71,5 cm
Technologia 3Dnie
Technologia obrazuLED
Telegazetanie
Telewizor SmartSmart TV
Tryb granie
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor LED Smart TV
Typtelewizor LED
VESA rodzaj śruby M4
Waga bez podstawy3 kg
Waga z podstawą3,35 kg
Wejście komponentowenie
Widżety Smart TVYouTube, Netflix, Chili, Prime Video, Disney+, Max, SkyShowtime
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowetak
Wyposażeniepilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim
Wysokość z podstawą47,3 cm
Wysokość42,6 cm
WzornictwoFRAMELESS
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz
Złączasłuchawkowe, optyczne, HDMI x3, USB x2
Złącze CI (Common Interface)1
Złącze CI (Common Interface)tak
Złącze Ethernet (LAN)tak
Złącze EURO0
Złącze HDMI 2.1nie
Złącze VGAnie
Zużycie energii HDR35 kWh/1000h
Zużycie energii SDR26 kWh/1000h
Zużycie energii w trybie czuwania0,5 W