Sharp AF-GS404AE-B frytkownica beztłuszczowa 1300W 4 litry
Polecana ofertaEmpik.com
96,03 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Frytkownica beztłuszczowa Sharp AF-GS404AE-B o mocy 1300 W, pojemności 4 l i 8 automatycznych programach. Funkcje: smażenie, pieczenie, grillowanie, odgrzewanie... rozwiń
Frytkownica Beztłuszczowa Sharpaf-Gs404Ae-B Air Fryer 4L 8 Ustawień Led
96,03 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Frytkownica beztłuszczowa SharpAF-GS404AE-B Air Fryer 4l 8 ustawień LED Frytkownica beztłuszczowa (Air Fryer) z cyfrowym sterowaniem oraz pokrętłem, pojemnoś...
- Gtin: 4550556103565
- Old_price: 99.00
- Sale_price: 96.03
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | timer |
| Fondue | nie |
| Funkcja trzymania ciepła | tak |
| Funkcje dodatkowe | regulacja temperatury, programy automatyczne, utrzymywanie ciepła, timer |
| Funkcje kulinarne | smażenie, pieczenie, grillowanie, odgrzewanie |
| Gotowanie | nie |
| Grillowanie | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kształt koszyka | okrągły |
| Moc | 1300 W |
| Moc | od 1250 W do 1500 W |
| Odgrzewanie | tak |
| Opiekanie | nie |
| Pieczenie | tak |
| Pojemność koszyka | 0 kg |
| Pojemność misy | 4 l |
| Prażenie | nie |
| Programator czasowy | tak |
| Programy automatyczne | 8 |
| Programy automatyczne | tak |
| Regulowanie temperatury | tak |
| Rodzaj | frytkownica beztłuszczowa |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 31,8 x 32,7 x 26,1 cm |
| Smażenie | tak |
| Temperatura maksymalna | 200 C |
| Temperatura minimalna | 0 C |
| Termostat | elektroniczny |
| Waga | 4,5 kg |
| Wariantowanie seria(nie uzupełniać) | Sharp AF-GS404AE-B |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kosz |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 139,73 zł
Aktualna cena od 96,03 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 279,00 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 267,00 zł | Empik.com | -12 zł |
| 03.07.2025 | 249,00 zł | Empik.com | -18 zł |
| 03.08.2025 | 220,69 zł | Empik.com | -28 zł |
| 03.09.2025 | 176,99 zł | Empik.com | -43 zł |
| 03.10.2025 | 139,73 zł | Empik.com | -37 zł |
| 03.11.2025 | 176,87 zł | Empik.com | 37 zł |
| 03.12.2025 | 165,99 zł | Empik.com | -10 zł |
| 03.01.2026 | 262,00 zł | Empik.com | 96 zł |
| 03.02.2026 | 262,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 262,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 262,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 01.05.2026 | 96,03 zł | Empik.com | -165 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 139,73 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 96,03 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 44 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Sharp
Kategoria: Frytkownice Cena: 96.03 zł
EAN: 4550556103565
SKU: OI_389670220
Polecana ofertaEmpik.com
96,03 zł
Przejdź do sklepu >
