Sharp CP-AWS2001 AQUOS Wireless Surround bezprzewodowe głośniki do telewizorów Sharp, 2 sztuki, czarny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Sharp CP-AWS2001 to bezprzewodowe głośniki kolumnowe z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i DTS:X. Oferują łączność Wi-Fi i Bluetooth, zapewniając moc 40 W. El... rozwiń
Sharp CP-AWS2001 AQUOS Wireless Surround do telewizorów Sharp Bezprzewodowe głośniki
399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Bluetooth piktogramy:tak;Dedykowana aplikacja:nie;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, DTS: X;DLNA:nie;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 -...
- Brand: Sharp
- Color: czarny
- Ean: 4550556112345
- Gtin: 4550556112345
- Producer: Sharp
SHARP Kolumny głośnikowe CP-AWS 2001 Czarny (2 szt.) 30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
1 499,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kolumny głośnikowe CP-AWS2001 w kolorze czarnym to mocny i klarowny dźwięk w kompaktowej konstrukcji, idealny do domu i biura.
- Ean: 4550556112345
- Producer: SHARP
Głośniki SHARP CP-AWS2001 AQUOS
399,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Głośniki Sharp Cp-Aws2001 Aquos do wybranych telewizorów Sharp. Głośniki Cp-Aws2001 Aquos są wyposażone w zaawansowaną technologię dźwięku przestrzennego, która sprawia, że dźwięk roznosi się w sposób...
Przejdź do sklepu >
Głośniki Sharp AQUOS Surround CP-AWS2001 Wi-Fi Bluetooth Połączenie
809,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Głośniki Sharp AQUOS Surround CP-AWS2001 Wi-Fi Bluetooth Połączenie Sharp Technical details: Producer - Sharp Package features / Gross depth (mm): 13...
- Gtin: 4550556112345
- Old_price: 784.99
- Sale_price: 793.99
Kolumny głośnikowe Sharp Cp-aws 2001 Czarny (2 szt.)
1 499,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Kolumny głośnikowe SHARP CP-AWS 2001 Czarny (2 szt.) Typ: Podstawkowe Kolor: Czarny Liczba kolumn w zestawie: 2 Pasmo przenoszenia [Hz]: Brak danych Skuteczność [dB]: Brak danych Impedancja [Ω]: ...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 4550556112345
- Kod producenta: CP-AWS 2001
- Kolor: czarny
- Konstrukcja: dwudrożne
- Marka: Sharp
- Moc znamionowa rms: 40
- Model: CP-AWS 2001
- Rodzaj: półkowe
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| AirPlay | nie |
|---|---|
| Bluetooth piktogramy | tak |
| Bluetooth | tak |
| Dedykowana aplikacja | nie |
| DLNA | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Liczba kanałów | 2.0 |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi, Bluetooth |
| Moc głośnika | 20 W |
| Moc głośniki surround | 40 W |
| Moc głośników | 2 x 20 W |
| Moc RMS | 0 W |
| Moc soundbar | 0 W |
| Moc subwoofera | 0 W |
| Moc | 40 W |
| NFC | nie |
| Pobór mocy w trybie gotowości | 2 W |
| Pobór mocy | 45 W |
| Radio | nie |
| Rodzaj | zestaw głośników |
| Subwoofer w zestawie | brak |
| Szerokość | 0 cm |
| Waga soundbara | 2,6 kg |
| Waga subwoofera | 0 kg |
| Wejścia audio | 0 |
| Wejścia koaksjalne | 0 |
| Wejście HDMI | 0 |
| Wejście optyczne | 0 |
| Wi-Fi piktogramy | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście HDMI | 0 |
| Wymiary soundbara | 296 x 237 x 96 mm |
| Wymiary subwoofera | 0 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Zakrzywiony (curved) | nie |
| Zasilanie | DC 18V - 2,5A |
| Złącze Ethernet (LAN) | nie |
| Złącze HDMI | nie |
| Złącze koaksjalne | nie |
| Złącze optyczne | nie |
| Złącze słuchawkowe | nie |
| Złącze USB | 0 |
| Złącze USB | nie |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 787,99 zł
Aktualna cena od 399,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1499,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1419,00 zł | Media Markt | -80 zł |
| 03.11.2025 | 1499,00 zł | Media Markt | 80 zł |
| 03.12.2025 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.05.2026 | 787,99 zł | Empik.com | -711 zł |
| 21.05.2026 | 399,00 zł | Media Markt | -388 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 787,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 399,00 zł na dzień 21.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 389 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Sharp
Kategoria: Soundbary Ceny od 399 zł do 1499.99 zł
EAN: 4550556112345
SKU: 04550556112345
Polecana ofertaRTV EURO AGD
399,00 zł
Przejdź do sklepu >




