Smartmi Rainforest Humidifier 3l nawilżacz ewaporacyjny, inteligentny, automatyczne nawilżanie, cicha praca
Polecana ofertaEmpik.com
898,98 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Smartmi Rainforest Humidifier to nawilżacz ewaporacyjny o pojemności 3 litrów. Posiada polimerowy filtr, trzy poziomy wydajności i regulację wilgotności. Współp... rozwiń
Nawilżacz Ewaporacyjny Smartmi Rainforest CJJSQ06ZM
898,98 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Rainforest Humidifier Zadbaj o odpowiedni poziom nawilżenia w swoim domu. Pomoże Ci w tym inteligentny nawilżacz ...
- Gtin: 6970403202537
- Old_price: 895.09
- Sale_price: 887.08
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczny wyłącznik | tak |
|---|---|
| Barwa | biało-beżowy |
| Dodatkowe opcje | aplikacja mobilna, tryb nocny, współpraca z Apple HomeKit, wyświetlacz LED |
| Filtry | polimerowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Higrostat | nie |
| Ilość poziomów wydajności nawilżania | 3 |
| Jonizacja | nie |
| Kontrola | elektroniczne |
| Moc | 7 W |
| Pojemność pojemnika na wodę | 3 l |
| Przeźroczysty pojemnik na wodę | nie |
| Regulacja poziomu wilgotności | tak |
| Rodzaj | nawilżacz ewaporacyjny |
| Rozmiary | 42 x 22 x 22 cm |
| Typ mgiełki | zimna |
| Waga | 3,3 kg |
| Wydajność zimnej mgiełki | 200 ml/h |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | nie |
| Wymieniany filtr | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, zasilacz sieciowy |
| Zasilanie | 50/60 Hz |
| Zgodność z aplikacją | Smartmi Link |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 580,00 zł
Aktualna cena od 898,98 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 685,99 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 688,49 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.08.2025 | 688,49 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 688,49 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 649,00 zł | Sklep komputronik.pl | -39 zł |
| 03.11.2025 | 678,93 zł | Empik.com | 29 zł |
| 03.12.2025 | 580,00 zł | Empik.com | -98 zł |
| 03.01.2026 | 599,00 zł | Empik.com | 19 zł |
| 03.02.2026 | 660,45 zł | Empik.com | 61 zł |
| 03.05.2026 | 910,32 zł | Empik.com | 249 zł |
| 19.05.2026 | 898,98 zł | Empik.com | -11 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 580,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 898,98 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 319 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Smartmi
Kategoria: Nawilżacze powietrza Cena: 898.98 zł
EAN: 6970403202537
SKU: OI_406376824
Polecana ofertaEmpik.com
898,98 zł
Przejdź do sklepu >
