Smarton HM 020 maszyna do hot-dogów 350W, urządzenie do hot-dogów, profesjonalny grill, stal nierdzewna
Polecana ofertaEmpik.com
233,40 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Smarton HM 020 to maszyna do hot dogów o mocy 350 W. Posiada pojemność 1,5 l oraz antypoślizgowe nóżki. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, szkła i twor... rozwiń
Urządzenie do robienia Hot-Dogów Smarton HM 020 350W 1,5L
233,40 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Urządzenie do Hot Dogów Parametry techniczne: Moc: 380 W Liczba kolców: 2 Gotowanie jajek: Tak Gotowania warzyw: Tak Maks. pojemność kiełbasy: 6 szt Cechy gł...
- Gtin: 8590669351091
- Old_price: 230.91
- Sale_price: 232.37
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Głębokość | 25,8 cm |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | antypoślizgowe nóżki, obudowa ze szkła, obudowa z tworzywa sztucznego, podgrzewanie, pokrywa pojemnika, powłoka nieprzywierająca |
| Kolor | czarny |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna, szkło, tworzywo sztuczne |
| Moc | 350 W |
| Pojemność | 1,5 l |
| Rodzaj | urządzenie do robienia Hot-Dogów |
| Szerokość | 13,8 cm |
| Wariantowanie seria | Smarton HM 020 |
| Wysokość | 23,8 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 159,99 zł
Aktualna cena od 233,40 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.07.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.08.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 639,96 zł | Empik.com | 479 zł |
| 03.10.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | -479 zł |
| 03.11.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 224,49 zł | Empik.com | 64 zł |
| 03.05.2026 | 234,22 zł | Empik.com | 9 zł |
| 12.05.2026 | 233,40 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,99 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 233,40 zł na dzień 12.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 73 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Smarton
Kategoria: Urządzenia do hot-dogów Cena: 233.4 zł
EAN: 8590669351091
SKU: OI_405793239
Polecana ofertaEmpik.com
233,40 zł
Przejdź do sklepu >
