Smartwatch Apple Watch Series 10 Gps, koperta 46 mm z aluminium w kolorze różowego złota
Polecana ofertaEmpik.com
1 899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Akcelerometr: tak; Alarm: tak; Bluetooth: tak; Ciśnieniomierz: nie
Smartwatch Apple Watch 10 GPS 46mm Rose Gold Alu S/M Różowy (MWWT3ET/A)
1 899,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Apple Watch Series 10 GPS 46mm różowe złoto łagodny róż S/M Apple Watch Series 10 Co go wyróżnia. Smuklejszego Apple Watch z tak wielkim wyświetla...
- Gtin: 0195949553516
- Old_price: 1589.00
- Sale_price: 1579.00
Apple Watch 10 Gps 46mm aluminium pasek sportowy S/m łagodny róż
1 949,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Apple Watch 10 GPS 46mm koperta z aluminium (różowe złoto) + pasek sportowy rozmiar S/M (łagodny róż) Komunikacja: Bluetooth, NFC, WiFi GPS: Tak Pulsometr: Tak Pulsoksymetr: Tak Rodzaj: Smartwatc...
- Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
- Kod producenta: MWWT3ET/A
- Kolor koperty: czarny
- Kolor: wielokolorowy
- Kompatybilność systemowa: iOS
- Kształt koperty: prostokątna
- Lokalizator gps: tak
- Marka: Apple
- Materiał koperty: aluminium
- Model: Watch Series 10 GPS
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: tak
- Rodzaj: smartwatch
- Rozmiar paska: M/L
- Szerokość koperty: 46
- Transmisja danych: brak
- Waga: 36.4
- Wbudowana pamięć: 65536
- Wodoszczelność: tak
- Wysokość koperty: 46
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | tak |
| Funkcje użytkowe | czujnik EKG, czujnik temperatury wody, ekran dotykowy, ładowanie indukcyjne, powiadomienia, sterowanie gestami, wykrywanie upadku, żyroskop |
| Gwarancja | 12 miesięcy (od momentu uruchomienia produktu w sieci) |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor koperty | różowe złoto |
| Kolor paska | łagodny róż |
| Kolor | łagodny róż |
| Kompatybilność aplikacji | iPhone Xs lub nowszy, w tym iPhone SE (2. generacji lub nowszy) z systemem iOS 18 lub nowszym |
| Konstrukcja koperty | aluminium |
| Konstrukcja paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt ekranu | prostokątny |
| LTE | nie |
| Łączność | GPS |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Apple Watch Series 10 46mm |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność legale 2 | Zegarka Apple Watch Series 10 nie należy jednak używać podczas nurkowania z akwalungiem, jazdy na nartach wodnych lub innego rodzaju aktywności związanej z dużą prędkością przepływu wody lub większą głębokością. |
| Odporność legale 3 | Stopień odporności na wodę nie jest stały i z czasem może ulec zmianie. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie support.apple.com/pl-pl/HT205000. |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | na wodę |
| Płatność zbliżeniowa | Apple Pay |
| Płeć | damski |
| Procesor | SiP S10 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, pływanie |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 496 x 416 pikseli |
| Rozmiar paska | S/M |
| Rozmiar | 46 mm |
| Rozmiary | 46 x 39 x 9,7 mm |
| Seria - wariantowanie | Apple Watch Series 10 |
| Seria | Watch Series 10 |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | WatchOS |
| Timer | tak |
| Użytkowe opcje | czujnik EKG, głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, powiadomienia, wykrywanie upadku, czujnik oświetlenia, wykrywanie wypadków drogowych, monitorowanie temperatury, funkcja Alarmowe SOS , międzynarodowe połączenia alarmowe, czujnik temperatury wody, powiadomienia o arytmii, powiadomienia o niskiej sprawności kardio |
| Wariant | Apple Watch Series 10 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Współpracujący system operacyjny | iOS |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, przewód do ładowania |
| Wysokościomierz | tak |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Watch |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1399,00 zł
Aktualna cena od 1899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.03.2026 | 1519,00 zł | Sklep lantre.pl | - |
| 03.04.2026 | 1519,00 zł | Sklep lantre.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1399,00 zł | Sklep lantre.pl | -120 zł |
| 27.05.2026 | 1899,00 zł | Empik.com | 500 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1399,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1899,00 zł na dzień 27.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 500 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Apple
Kategoria: Apple Ceny od 1899 zł do 1949.99 zł
EAN: 0195949553516
SKU: OI_404779224
Polecana ofertaEmpik.com
1 899,00 zł
Przejdź do sklepu >

