Smartwatch Forever SB-370 RG Panterka
Polecana ofertaOle Ole!
294,98 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Alarm: tak; Bluetooth: tak; Ciśnieniomierz: nie; Ekran dotykowy: tak
Forever SB-370 RG Panterka Smartwatch
294,98 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcje AI:nie;Użytkowe opcje:głośni...
- Brand: Forever
- Color: złoty
- Ean: 5907504509747
- Gtin: 5907504509747
- Producer: Forever
Forever SB-370 RG Panterka Smartwatch
294,99 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka: 1 dzień
Przejdź do sklepu >

Forever SB-370 RG Panterka Smartwatch
294,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Forever
- Color: złoty
- Ean: 5907504509747
- Gtin: 5907504509747
- Producer: Forever
Smartwatch Forever SB-370 Lucca Różowe złoto Pasek w panterkę
294,98 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Smartwatch FOREVER SB-370 Lucca Różowe złoto + Pasek w panterkę Komunikacja: Bluetooth GPS: Nie Pulsometr: Tak Pulsoksymetr: Tak Rodzaj: Smartwatch Kompatybilna platforma: Android, iOS Płeć: Da...
- Ean (gtin): 5907504509747
- Ekran dotykowy: tak
- Kod producenta: GSM193533
- Kolor koperty: złoty
- Komunikacja: Bluetooth
- Kształt koperty: okrągła
- Lokalizator gps: nie
- Marka: Forever
- Materiał koperty: inny
- Materiał paska: inny
- Model: inny
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: nie
- Rodzaj baterii: akumulator litowo-jonowy
- Rodzaj: smartwatch
- Rodzaje aktywności: wspinaczka, chodzenie, fitness, pływanie, jazda na rowerze, siłownia, joga, bieganie
- Rozmiar koperty: 46 mm
- System operacyjny: Android
- Szerokość koperty: 46
- Szerokość paska: 18
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.05
- Waga: 33.9
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Alarm | tak |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | ekran dotykowy, kalendarzyk miesiączkowy, powiadomienia, wideorozmowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 5.3 |
| Kolor koperty | różowe złoto |
| Kolor paska | czarno-żółty |
| Kolor | złoty |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0 |
| Konstrukcja koperty | stop cynku |
| Konstrukcja paska | materiał |
| Kształt ekranu | okrągły |
| Masa baterii | 3,517 g |
| Menu w języku polskim | tak |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany przez użytkownika | nie |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Numer identyfikacyjny modelu | ST381728 |
| Odbiornik GPS | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | nie |
| Płeć | damski |
| Pojemność akumulatora | 200 mAh |
| Pojemność nominalna | 200 mAh |
| Procesor | RTK8763EWE-VP |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | nie |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli |
| Rozmiar | 46 mm |
| Rozmiary | 46 x 10,6 x 256 mm |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Typ baterii | Li-ion |
| Użytkowe opcje | głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, wideorozmowy |
| Waga | 0 g |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | iOS, Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, dodatkowy pasek, przewód do ładowania |
| Wytrzymałość baterii | do 7 dni |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | nie |
| Zgodność z aplikacją | FitCloudPro |
| Żyroskop | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 259,00 zł
Aktualna cena od 294,98 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 259,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 259,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 349,00 zł | RTV EURO AGD | 90 zł |
| 03.04.2026 | 349,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 26.05.2026 | 294,98 zł | Ole Ole! | -54 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 259,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 294,98 zł na dzień 26.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 36 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Forever
Kategoria: Forever Ceny od 294.98 zł do 349 zł
EAN: 5907504509747
SKU: 05907504509747
Polecana ofertaOle Ole!
294,98 zł
Przejdź do sklepu >

