Smartwatch Oneplus Watch 3 43mm GPS Czarny
Polecana ofertaMedia Markt
1 069,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, OnePlus Watch 3 to elegancki smartwatch z 43 mm okrągłym ekranem dotykowym. Wyposażony w GPS, monitor snu i pulsometr, idealny dla entuzjastów fitnessu. Oferuje... rozwiń
Smartwatch ONEPLUS Watch 3 43mm NFC GPS Black Steel Czarny
1 069,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch OnePlus Watch 3 NFC GPS Black Steel OnePlus Watch 3 to połączenie nowoczesnej technologii i eleganckiego designu. Dzięki baterii działającej aż 7 dni, ulepszonemu wyświetlaczowi oraz precyz...
Przejdź do sklepu >
OnePlus Watch 3 43mm Black
799,82 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
OnePlus Watch 3 43mm Black Parametry techniczne: Cechy Funkcja powiadomienia SOS: , Tak Czujnik tlenu we krwi: , Tak Monitor pracy serca: , Tak Czujnik oświe...
- Gtin: 6921815628606
- Old_price: 812.93
- Sale_price: 799.82
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Alarm | tak |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| Ekran oleofobowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | ekran dotykowy, kalendarzyk miesiączkowy, powiadomienia |
| Funkcje użytkowe | powiadomienia, wykrywanie upadku, monitorowanie cyklu menstruacyjnego |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Kolor paska | czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 9.0 |
| Kształt ekranu | okrągły |
| LTE | nie |
| Łączność bezprzewodowa | NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.2 |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | OnePlus Watch 3 |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68, 5 ATM |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Płatność zbliżeniowa | Google Pay |
| Pojemność akumulatora | 354 mAh |
| Procesor | Snapdragon W5 gen 1 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | szkło 2,5D |
| Rodzaj | męski |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 466 x 466 pikseli |
| Rozmiar | 43 mm |
| Seria - wariantowanie | OnePlus Watch 3 |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Waga | 59 g |
| Wariant | OnePlus Watch 3 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | Google Android |
| Wykonanie koperty | stal nierdzewna |
| Wykonanie paska | tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 43,2 x 43,2 x 11 mm |
| Wyposażenie | przewód do ładowania |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | OnePlus Health |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 881,99 zł
Aktualna cena od 799,82 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 1199,00 zł | Media Markt | - |
| 03.09.2025 | 1099,00 zł | Ole Ole! | -100 zł |
| 03.10.2025 | 1099,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1019,00 zł | Ole Ole! | -80 zł |
| 03.12.2025 | 942,99 zł | Akces-Markt | -76 zł |
| 03.01.2026 | 942,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 942,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 944,99 zł | Akces-Markt | 2 zł |
| 03.04.2026 | 881,99 zł | Akces-Markt | -63 zł |
| 02.05.2026 | 799,82 zł | Empik.com | -82 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 881,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 799,82 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 82 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Oneplus
Kategoria: Smartwatche Ceny od 799.82 zł do 1069 zł
EAN: 6921815628606
SKU: OI_382608441
Polecana ofertaMedia Markt
1 069,00 zł
Przejdź do sklepu >

