Smartwatch Suunto Vertical 2 49mm GPS Czarny
Polecana ofertaAmazon.pl
2 279,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Akcelerometr: tak; Alarm: tak; Bluetooth: tak; Ekran dotykowy: tak
SUUNTO Vertical 2 Zegarek sportowy GPS, jasny 1,5-calowy ekran dotykowy AMOLED, latarka LED, 20-dniowy czas pracy baterii, mapy offline, wskaźniki treningowe i informacje o regeneracji, podwójny GNSS
2 279,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Smartwatch Suunto Vertical 2 Czarny
2 495,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Ean (gtin): 6417084214171
- Grubość koperty: 14
- Kod producenta: SS051204000
- Kolor koperty: czarny
- Kolor: szary
- Kompatybilność systemowa: Android, iOS
- Komunikacja: Bluetooth
- Kształt koperty: okrągła
- Lokalizator gps: tak
- Marka: Suunto
- Materiał koperty: tworzywo sztuczne
- Materiał paska: inny
- Model: Vertical 2
- Rodzaj: smartwatch
- Szerokość koperty: 49
- Szerokość paska: 22
- Transmisja danych: brak
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.3
- Waga: 87
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcje użytkowe | akcelerometr, ekran dotykowy, powiadomienia, żyroskop |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth |
| Kolor paska | czarny |
| Konstrukcja koperty | stal nierdzewna |
| Konstrukcja paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt ekranu | okrągły |
| LTE | nie |
| Łączność | GPS |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Suunto Vertical 2 |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | nie |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość wymiany przez użytkownika | nie |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | 0 |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | nie |
| Płeć | uniwersalny |
| Pojemność akumulatora | 0 mAh |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, narciarstwo, pływanie, thriatlon, chód, wspinaczka |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | kryształ szafirowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli |
| Rozmiar | 49 mm |
| Rozmiary | 49 x 49 x 13,6 mm |
| Seria - wariantowanie | Suunto Vertical 2 |
| Seria | Vertical |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Typ baterii | litowo-jonowy |
| Użytkowe opcje | budzik, licznik kalorii, licznik kroków, tryby sportowe |
| Waga | 87 g |
| Wariant | Suunto Vertical 2 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, przewód do ładowania |
| Wysokościomierz | tak |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Suunto |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2399,00 zł
Aktualna cena od 2279,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 2599,00 zł | Sklep komputronik.pl | 200 zł |
| 03.03.2026 | 2599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 31.03.2026 | 2279,00 zł | Amazon.pl | -320 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2399,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2279,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 120 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Suunto
Kategoria: Suunto Ceny od 2279 zł do 2495 zł
EAN: 6417084214171
SKU: 06417084214171
Polecana ofertaAmazon.pl
2 279,00 zł
Przejdź do sklepu >

