Smartwatch Zeblaze Ares 3 Plus Czarny
Polecana ofertaEmpik.com
139,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Akcelerometr: tak; Alarm: tak; Bluetooth: tak; Ciśnieniomierz: nie
ZEGAREK ZEBLAZE ARES 3 PLUS SMARTWATCH ULTRA HD AMOLED 1,43 SPORT
139,97 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Zeblaze Ares 3 Plus czarny Zeblaze Ares 3 Plus to połączenie stylu i wytrzymałości. Smartwatch stworzono z myślą o osobach, które cenią sobie nowo...
Przejdź do sklepu >
Smartwatch Zeblaze Ares 3 Plus Czarny
124,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Smartwatch ZEBLAZE Ares 3 Plus Czarny Komunikacja: Bluetooth GPS: Nie Pulsometr: Tak Pulsoksymetr: Tak Rodzaj: Smartwatch Kompatybilna platforma: Android, iOS Płeć: Damska, Męska Rozmiar wyświe...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | akcelerometr, asystent głosowy, ciśnieniomierz, ekran dotykowy, powiadomienia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 5.2 |
| Kolor paska | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0 |
| Konstrukcja koperty | metal |
| Konstrukcja paska | silikon |
| Kształt ekranu | okrągły |
| LTE | nie |
| Menu w języku polskim | nie |
| Model relacje | Zeblaze Ares 3 Plus |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność na wstrząsy | tak |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na krople wody, na pył, na wilgotność, na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | nie |
| Płeć | uniwersalny |
| Pojemność akumulatora | 280 mAh |
| Procesor | Realtek 8773 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, pływanie, chód, golf, koszykówka, piłka nożna, badminton, joga, boks, kolarstwo, spacer |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | szkło Corning Gorilla Glass |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli |
| Rozmiar paska | 22 mm szerokości, obwód nadgarstka 130-235 mm |
| Rozmiar | 46 mm |
| Rozmiary | 45.7 x 45.7 x 12.7 mm |
| Seria - wariantowanie | Ares 3 Plus |
| System operacyjny | producenta |
| Użytkowe opcje | czujnik UV, funkcje treningowe, Gorilla Glass, kontrola głosowa, licznik kalorii, licznik kroków, obsługa wiadomości e-mail, sms, połączeń, powiadomienia, tryby sportowe, wysyłanie wiadomości sms, zegar, monitorowanie cyklu menstruacyjnego, asystent głosowy |
| Waga | 48,7 g |
| Wariant | Zeblaze Ares 3 Plus |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | nie |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel do ładowania |
| Wysokościomierz | nie |
| Wytrzymałość baterii | do 30 dni w trybie oszczędzania energii, do 18 dni podczas regularnego użytkowania, do 7 dni podczas intensywnego użytkowania |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | FitCloudPro |
| Żyroskop | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 134,90 zł
Aktualna cena od 139,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 139,00 zł | Empik.com | - |
| 03.02.2026 | 134,90 zł | Empik.com | -4 zł |
| 03.03.2026 | 165,99 zł | RTV EURO AGD | 31 zł |
| 03.04.2026 | 138,18 zł | Empik.com | -27 zł |
| 03.05.2026 | 137,29 zł | Empik.com | 0 zł |
| 25.05.2026 | 139,97 zł | Empik.com | 2 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 134,90 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 139,97 zł na dzień 25.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 5 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Zeblaze
Kategoria: Smartwatche Ceny od 124.99 zł do 282.05 zł
EAN: 6946639813212
SKU: 06946639813212
Polecana ofertaEmpik.com
139,97 zł
Przejdź do sklepu >

