Smartwatch Zeblaze Ares GPS Czarny
Polecana ofertaEmpik.com
209,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Akcelerometr: nie; Bluetooth: tak; Ciśnieniomierz: nie; Ekran dotykowy: nie
Smartwatch Zeblaze Ares GPS (czarny)
209,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Zeblaze Ares GPS (czarny) Smartwatch Zeblaze Ares GPS (czarny) Smartwatch Zeblaze Ares GPS to doskonały wybór dla osób aktywnych, które szukają za...
- Gtin: 6946639813267
- Old_price: 209.99
- Sale_price: 209.99
Zeblaze Smartwatch Ares Gps Lava Black wsparcie asystenta głosowego Alexa
209,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
✨ Zeblaze Smartwatch Ares GPS Lava Black wsparcie asystenta głosowego Alexa ✨ Innowacja, styl i funkcjonalność w jednym ⭐ Zeblaze Ares GPS to nowoczesny smartwatch stworzony z myślą o miłośnikach...
- Czujniki: krokomierz, pulsometr
- Ean (gtin): 6946639813267
- Kod producenta: ZB4513
- Kolor: czarny
- Komunikacja: Bluetooth
- Marka: Zeblaze
- Materiał paska: tworzywo sztuczne
- Model: inny
- Rodzaj: smartwatch
- Rodzaje aktywności: bieganie
- Stan opakowania: oryginalne
- Zawiera baterie: tak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | nie |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | asystent głosowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | nie |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 5.3 |
| Kolor koperty | czarny |
| Kolor paska | czarny |
| Kolor | czarno-pomarańczowy |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 9.0 |
| Konstrukcja koperty | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja paska | silikon |
| Kształt ekranu | prostokątny |
| Łączność | GPS |
| Menu w języku polskim | nie |
| Model relacje | Zeblaze Ares GPS |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | nie |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | 3 ATM |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | nie |
| Płeć | męski |
| Pojemność akumulatora | 380 mAh |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, jazda na rowerze, joga |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 296 pikseli |
| Rozmiar | 18 mm |
| Rozmiary | 47 x 40 x 12.7 mm |
| Seria - wariantowanie | Zeblaze Ares GPS |
| System operacyjny | producenta |
| Użytkowe opcje | kontrola głosowa, asystent głosowy |
| Waga | 47 g |
| Wariant | Zeblaze Ares GPS |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | iOS, Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel do ładowania |
| Wysokościomierz | nie |
| Wytrzymałość baterii | do 14 dni w trybie oszczędzania energii, do 7 dni podczas intensywnego użytkowania |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Fitbeing |
| Żyroskop | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 105,00 zł
Aktualna cena od 209,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 105,00 zł | Empik.com | - |
| 03.02.2026 | 129,00 zł | Empik.com | 24 zł |
| 03.03.2026 | 149,00 zł | Empik.com | 20 zł |
| 03.04.2026 | 149,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 209,99 zł | Empik.com | 60 zł |
| 25.05.2026 | 209,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 105,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 209,99 zł na dzień 25.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 105 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Zeblaze
Kategoria: Smartwatche Cena: 209.99 zł
EAN: 6946639813267
SKU: OI_372115360
Polecana ofertaEmpik.com
209,99 zł
Przejdź do sklepu >

