Smartwatche Garmin Fenix 8 Pro 51mm GPS Grafitowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 488,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
, Akcelerometr: tak; Alarm: tak; Bluetooth: tak; Ciśnieniomierz: nie
Garmin Fenix 8 Pro 51mm GPS Grafitowy Smartwatch
4 488,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcelerometr:tak;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania te...
- Brand: Garmin
- Color: szary
- Ean: 0753759351007
- Gtin: 0753759351007
- Producer: Garmin
Garmin Zegarek sportowy Fenix 8 Pro AMOLED 51mm Sapphire Titanium
5 450,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Akcelerometr: Tak Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak Aktywnych minut: Tak Alarm: Tak Always-on display: Tak ANT+ dostępne: Tak Automatyczna pauza: Tak Barometr: Tak BeiDou: Tak Bluetooth: Tak...
- Code: 010-03199-11
- Ean: 753759351007
- Kod_producenta: 010-03199-11
- Producer: Garmin
Zegarek Garmin Fenix 8 Pro Sapphire Titanium, 51mm AMOLED Black
6 213,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Akcelerometr: TakAktualizacje oprogramowania urządzenia: TakAktywnych minut: TakAlarm: TakAlways-on display: TakANT+ dostępne: TakAutomatyczna pauza: TakBarometr: TakBeiDou: TakBluetooth: TakCechy zab...
Przejdź do sklepu >
Smartwatch GARMIN fenix 8 Pro 51 mm Amoled Sapphire Tytanowy z paskiem silikonowym w kolorze czarno-szarym 010-03199-11
4 639,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Garmin fenix 8 Pro 51 mm Amoled Sapphire Tytanowy z paskiem silikonowym w kolorze czarno-szarym 010-03199-11 Smartwatch Garmin Fenix 8 Pro to przełomowe urządzenie łączące zaawansowaną tech...
Przejdź do sklepu >
Garmin Fenix 8 Pro AMOLED 51mm Sapphire Tytanowy
4 489,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Ten multisportowy smartwatch GPS to przełomowe urządzenie stworzone z myślą o wymagających sportowcach i poszukiwaczach przygód, dla których noszenie telefonu podczas aktywności bywa niepraktyczne....
Przejdź do sklepu >
Zegarek Garmin Fenix 8 Pro Sapphire Titanium, 51Mm Amoled Black
4 850,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Specyfikacja Obsługiwane aplikacje Connect IQ Wyświetlanie pogody Tak Czujnik głębokościomierza Tak Specjalne przyciski smartwatch Funkcja Powiadomienia z ka...
Przejdź do sklepu >
Zegarek Smartwatch Garmin Fenix 8 Pro 51mm Amoled Sapphire Titanium
4 998,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Opis produktu Zaawansowany zegarek GPS Łączność LTE i satelitarna GARMIN Fenix 8 Pro oferuje wbudowaną łączność LTE i technologię inReach , umożliwiając przesyłanie wiadomości, prowadzenie rozmów ...
- Czujniki: czujnik światła, czujnik temperatury, żyroskop, barometr, kompas, wysokościomierz, akcelerometr, czujnik mocy, kompas cyfrowy, pulsometr, krokomierz
- Kod producenta: 010-03014-00
- Kolor: czarny
- Kompatybilność systemowa: Android, iOS
- Kształt koperty: okrągła
- Lokalizator gps: tak
- Marka: Garmin
- Materiał koperty: stal
- Materiał paska: guma
- Model: Venu 4
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: nie
- Rodzaj: smartwatch
- Rodzaje aktywności: chodzenie, golf, joga, narciarstwo, siłownia, fitness, turystyka, triathlon, tenis, jazda na rowerze, bieganie, pływanie
- Rozmiar koperty: 45 mm
- System operacyjny: watchOS
- Szerokość koperty: 45
- Waga: 48
- Wodoszczelność: tak
- Wysokość koperty: 45
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | akcelerometr, czujnik EKG, latarka LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Kolor koperty | szary |
| Kolor paska | szary |
| Kolor | szary |
| Konstrukcja koperty | tytan |
| Konstrukcja paska | silikon |
| Kształt ekranu | okrągły |
| LTE | tak |
| Łączność | GPS |
| Masa baterii | 0 |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Garmin fenix 8 Pro |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Numer identyfikacyjny modelu | 0 |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | 10 ATM |
| Odporność legale 2 | ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic, pływanie, skoki do wody, nurkowanie z rurką, sporty wodne o dużej prędkości |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | na wodę |
| Odporność | Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 100 metrów. |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | Garmin Pay |
| Płeć | męski |
| Pojemność akumulatora | 0 mAh |
| Pojemność nominalna | 0 mAh |
| Procesor | 0 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, pływanie, żeglarstwo, golf |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | Szkło szafirowe |
| Rodzaj | zegarek sportowy |
| Rozdzielczość ekranu | 454 x 454 pikseli |
| Rozmiar | 51 mm |
| Rozmiary | 51 x 51 x 16,5 mm |
| Seria - wariantowanie | Garmin fenix 8 Pro |
| Seria | Fenix 8 Pro |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Użytkowe opcje | czujnik EKG, kalendarz, kompas, licznik kalorii, licznik kroków, LTE, sterowanie odtwarzaczem muzyki, szafirowe szkło, termometr, zgodność z Garmin Connect, asystent głosowy |
| Waga | 90 g |
| Wariant | Garmin fenix 8 Pro |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Współpracujący system operacyjny | iOS, Google Android |
| Wyposażenie | przewód do ładowania |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Garmin Connect |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 4499,00 zł
Aktualna cena od 4488,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 4829,00 zł | Media Markt | - |
| 03.02.2026 | 4799,00 zł | Media Markt | -30 zł |
| 03.03.2026 | 4799,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.04.2026 | 4689,00 zł | Sklep komputronik.pl | -110 zł |
| 03.05.2026 | 4499,00 zł | Sklep komputronik.pl | -190 zł |
| 15.05.2026 | 4488,99 zł | RTV EURO AGD | -10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4499,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4488,99 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Garmin
Kategoria: Garmin Ceny od 4488.99 zł do 6213.99 zł
EAN: 0753759351007
SKU: 010-03199-11
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 488,99 zł
Przejdź do sklepu >






