Smeg HBF11BLEU 700W Blender
Polecana ofertaSklep konesso.pl
349,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blender Smeg HBF11BLEU 700W to wszechstronne urządzenie o mocy 700 W, idealne do miksowania, rozdrabniania, ubijania piany i szatkowania. Posiada 5 poziomów obr... rozwiń
Blender ręczny SMEG HBF11BLEU - Czarny
349,00 zł
Sprzedawca: Sklep konesso.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Blendery - Smeg HBF11BLEU- szybka wysyłka!
- Funkcja turbo: Tak
- Funkcje: Miksowanie, Rozdrabnianie
- Kolor: Czarny
- Moc: 700
- Praca pulsacyjna: Nie
- Producer: SMEG
- Prędkości: 5
Blender SMEG HBF11BLEU
327,83 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Blender ręczny Smeg HBF11BLEU to połączenie stylowego designu retro z wysoką funkcjonalnością, idealne do codziennego użytku w każdej kuchni. Urządzenie wypo...
- Gtin: 8017709319588
- Old_price: 325.79
- Sale_price: 329.07
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Funkcja Turbo | tak |
| Funkcje dodatkowe | regulacja obrotów w przycisku |
| Funkcje | miksowanie, rozdrabnianie (siekanie), ubijanie piany, mieszanie, szatkowanie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość poziomów obrotów | 5 |
| Końcówki do | miksowania |
| Liczba poziomów obrotów | 4-10 |
| Moc silnika | 700 W |
| Moc silnika | od 550 do 700 W |
| Możliwość czyszczenia końcówek w zmywarce | nie |
| Nóż | 2-ramienny |
| Regulowanie obrotów | elektroniczna-płynna |
| Seria/Model (do relacji) | Smeg HBF |
| Seria | Smeg 50 s Style |
| Technologie | Flowblend |
| Tryb pracy pulsacyjnej | nie |
| Waga urządzenia | 2,1 kg |
| Wariantowanie wyposażenie (nie uzupełniać) | podstawowe |
| Wariantowanie | HBF11 |
| Wykonanie korpusu | tworzywo sztuczne |
| Wykonanie misy roboczej | nie dotyczy |
| Wykonanie stopy | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Zasilanie | sieciowe 230-240 V 50/60 Hz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 363,99 zł
Aktualna cena od 327,83 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 373,00 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.08.2025 | 363,99 zł | Akces-Markt | -9 zł |
| 03.09.2025 | 369,99 zł | Akces-Markt | 6 zł |
| 03.04.2026 | 399,00 zł | Ole Ole! | 29 zł |
| 03.05.2026 | 399,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 28.05.2026 | 327,83 zł | Empik.com | -71 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 363,99 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 327,83 zł na dzień 28.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 36 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Smeg
Kategoria: Smeg Ceny od 327.83 zł do 349 zł
EAN: 8017709319588
SKU: OI_407150175
Polecana ofertaSklep konesso.pl
349,00 zł
Przejdź do sklepu >

