Smeg MID5CR bateria kuchenna chrom stal szlachetna 360 stopni obrotu wysoka zlewozmywakowa
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Bateria kuchenna Smeg MID5CR to elegancja i funkcjonalność w jednym. Wykonana ze stali szlachetnej, posiada obrotową i wyciąganą wylewkę z perlatorem. Jej klasy... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | nie |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | nie |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 575 mm |
| Wysokość wylewki | 200 mm |
| Zasięg wylewki | 224 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1230,25 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1359,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 1319,00 zł | Sklep elektrohome.pl | -40 zł |
| 03.06.2025 | 1319,00 zł | Sklep elektrohome.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1295,19 zł | Ole Ole! | -23 zł |
| 03.08.2025 | 1295,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1230,25 zł | Ole Ole! | -64 zł |
| 03.11.2025 | 1359,99 zł | Media Expert | 129 zł |
| 03.02.2026 | 1295,00 zł | Ole Ole! | -64 zł |
| 03.03.2026 | 1295,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1230,25 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię