Smeg Selezione SFP6401TVX1 Czarny inox piekarnik elektryczny termoobieg
Polecana ofertaOle Ole!
3 749,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Piekarnik elektryczny Smeg SFP6401TVX1 z linii Selezione to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wykonany ze stali nierdzewnej, oferuje 10 funkcji... rozwiń
Smeg Selezione SFP6401TVX1 Termoobieg Czarny inox Piekarnik elektryczny
3 749,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpieczne użytkowanie:zimne drzwi, chłodzenie obudowy, automatyczne wyłączenie;Czyszczenie piekarnika:pyrolityczne, emalia łatwoczyszcząca;Czyszczenie piekarnika:pyr...
- Brand: Smeg
- Color: czarny
- Ean: 8017709285449
- Gtin: 8017709285449
- Producer: Smeg
Smeg Selezione SFP6401TVX1 Termoobieg Czarny inox Piekarnik elektryczny
4 634,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpieczeństwo użytkowania:zimne drzwi, chłodzenie obudowy, automatyczne wyłączenie;Czyszczenie piekarnika:pyrolityczne, emalia łatwoczyszcząca;Czyszczenie piekarnika...
- Brand: Smeg
- Color: czarny
- Ean: 8017709285449
- Gtin: 8017709285449
- Producer: Smeg
Piekarnik SMEG SFP6401TVX1
3 599,20 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Piekarnik SMEG SFP6401TVX1 WZORNICTWO Smeg SFP6401TVX1 Linia Selezione : Stal nierdzewna szczotkowana Sterowanie za pomocą pokręteł Wyświetlacz LCD PROGRAMY ...
- Gtin: 8017709285449
- Old_price: 3824.15
- Sale_price: 3599.20
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne otwieranie drzwi | nie |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | zimne drzwi, automatyczne wyłączenie |
| Czyszczenie piekarnika | pyrolityczne, emalia łatwoczyszcząca |
| Czyszczenie piekarnika | pyrolityczne |
| Dodatkowe informacje | timer |
| Drzwi | otwierane uchylnie |
| Funkcje dodatkowe | szybki nagrzew |
| Funkcje dodatkowe | wyrastanie ciasta, rozmrażanie |
| Funkcje podstawowe pieczenia | grill, grill + wentylator, grzałka dolna, grzałka dolna + termoobieg, grzałka górna + grzałka dolna, termoobieg, termoobieg + grzałka dolna, wyrastanie ciasta |
| Głębokość | 54,8 cm |
| Grill (opiekacz) | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor frontu | czarny - inox |
| Kolor | czarny |
| Liczba poziomów pieczenia | 5 |
| Liczba programów automatycznych | 10 |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) | nie |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Piekarnik retro | nie |
| Piekarniki kompaktowe | nie |
| Pojemność | 70 l |
| Pojemność | 70-79 litrów |
| Programator pracy piekarnika | elektroniczny |
| Programy automatyczne | tak |
| Rodzaj piekarnika | piekarnik elektryczny |
| Rożen | nie |
| Seria | Selezione |
| Sterowanie | elektroniczne - pokrętła na froncie piekarnika |
| Szerokość | 59,7 cm |
| Szybki nagrzew | tak |
| Temperatura maksymalna | 280 C |
| Temperatura minimalna | 30 C |
| Termoobieg do opisów | termoobieg |
| Termoobieg | tak |
| Termoobieg | nie |
| Termosonda | nie |
| Typ prowadnic w piekarniku | drabinki |
| Waga netto | 37,3 kg |
| Wnętrze piekarnika | emalia Ever Clean |
| Wykonanie piekarnika | szkło i stal nierdzewna |
| Wyposażenie | 1 głęboka półka blaszana, 1 ruszt, instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość | 59,2 cm |
| Wyświetlacz | elektroniczny |
| Zużycie energii (tryb tradycyjny) | 1,09 kWh |
| Zużycie energii (tryb z wentylatorem) | 0,68 kWh |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3459,00 zł
Aktualna cena od 3599,20 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3459,00 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.08.2025 | 3749,00 zł | RTV EURO AGD | 290 zł |
| 03.09.2025 | 3749,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 3749,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 30.05.2026 | 3599,20 zł | Empik.com | -149 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3459,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3599,20 zł na dzień 30.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 140 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Smeg
Kategoria: Smeg Ceny od 3599.2 zł do 4634 zł
EAN: 8017709285449
SKU: OI_408313814
Polecana ofertaOle Ole!
3 749,00 zł
Przejdź do sklepu >


