Smeg SO6401S2X piekarnik elektryczny parowy termoobieg stal szlachetna
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Piekarnik SMEG SO6401S2X ze stali szlachetnej oferuje pojemność 68 litrów i klasę energetyczną A. Posiada funkcje pieczenia parowego, termoobieg, grill oraz szy... rozwiń
Smeg Selezione SO6401S2X Termoobieg Stal szlachetna Piekarnik elektryczny parowy
4 899,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpieczeństwo użytkowania:chłodne drzwi, chłodzenie obudowy, automatyczne wyłączenie, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Czyszczenie piekarnika:parowe, emalia łatwocz...
- Brand: Smeg
- Color: srebrny/szary
- Ean: 8017709300494
- Gtin: 8017709300494
- Producer: Smeg
Smeg Selezione SO6401S2X Termoobieg Stal szlachetna Piekarnik elektryczny parowy
4 899,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpieczne użytkowanie:chłodne drzwi, chłodzenie obudowy, automatyczne wyłączenie, zabezpieczenie przed przegrzaniem;Czyszczenie piekarnika:parowe, emalia łatwoczyszc...
- Brand: Smeg
- Color: srebrny/szary
- Ean: 8017709300494
- Gtin: 8017709300494
- Producer: Smeg
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne otwieranie drzwi | nie |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | zimne drzwi, automatyczne wyłączenie, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Czyszczenie piekarnika | parowe, emalia łatwoczyszcząca |
| Czyszczenie piekarnika | parowe |
| Dodatkowe informacje | wyświetlanie czasu trwania programu, wyświetlany czas dotychczasowej pracy |
| Drzwi | otwierane uchylnie |
| Funkcje dodatkowe | pieczenie parowe, szybki nagrzew |
| Funkcje dodatkowe | wyrastanie ciasta, pizza, rozmrażanie |
| Funkcje podstawowe pieczenia | grill, grill + wentylator, grzałka dolna, grzałka dolna + termoobieg, grzałka górna, pieczenie parowe, pizza, potrawy mrożone, termoobieg + grzałka dolna |
| Głębokość | 54,8 cm |
| Grill (opiekacz) | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor frontu | stal szlachetna/czarne szkło |
| Kolor | srebrny/szary |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) | nie |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Piekarnik parowy | tak |
| Piekarnik retro | nie |
| Piekarniki kompaktowe | nie |
| Pojemność | 60-69 litrów |
| Pojemność | 68 l |
| Programator pracy piekarnika | elektroniczny |
| Rodzaj piekarnika | piekarnik elektryczny |
| Rożen | nie |
| Seria | Selezione |
| Sterowanie | elektroniczne - pokrętła i przyciski na froncie piekarnika |
| Szerokość | 59,7 cm |
| Szybki nagrzew | tak |
| Temperatura maksymalna | 280 C |
| Temperatura minimalna | 30 C |
| Termoobieg do opisów | termoobieg |
| Termoobieg | tak |
| Termoobieg | nie |
| Termosonda | nie |
| Typ prowadnic do opisów | drabinki |
| Typ prowadnic w piekarniku | drabinki |
| Wykonanie piekarnika | szkło i stal nierdzewna |
| Wyposażenie | 1 głęboka półka blaszana, 1 ruszt, instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający, zestaw do gotowania na parze |
| Wysokość | 59,2 cm |
| Wyświetlacz | elektroniczny |
| Zużycie energii (tryb tradycyjny) | 1,15 kWh |
| Zużycie energii (tryb z wentylatorem) | 0,68 kWh |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 4599,00 zł
Aktualna cena od 4899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 4599,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 4599,00 zł | Sklep elektrohome.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 4699,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.08.2025 | 4699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 4966,92 zł | Empik.com | 267 zł |
| 03.10.2025 | 4799,00 zł | RTV EURO AGD | -167 zł |
| 03.11.2025 | 4966,92 zł | Empik.com | 167 zł |
| 03.01.2026 | 4966,92 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 4966,92 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 4966,92 zł | Empik.com | 0 zł |
| 30.04.2026 | 4899,00 zł | RTV EURO AGD | -67 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4599,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4899,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 300 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Smeg
Kategoria: Smeg Cena: 4899 zł
EAN: 8017709300494
SKU: OI_406247183
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 899,00 zł
Przejdź do sklepu >

