Sonos Ray soundbar Wi-Fi AirPlay czarny, łączność bezprzewodowa, kompatybilność z Apple AirPlay, kompaktowy, wysokiej jakości dźwięk
Polecana ofertaRTV EURO AGD
999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Sonos Ray Wi-Fi AirPlay czarny soundbar to kompaktowe urządzenie, które wzbogaci Twoje doświadczenia audio. Oferuje wyraziste dialogi, solidny bas i precyzyjnie... rozwiń
Sonos Ray Wi-Fi AirPlay Czarny Soundbar
999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
AirPlay:tak;Akcesoria opcjonalne:uchwyt ścienny do Sonos Ray;Bluetooth:nie;Dedykowana aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby Digital;DLNA:nie;Funkcje:możliwość montażu na ścianie, możliwość podłączen...
- Brand: Sonos
- Color: czarny
- Ean: 8717755778512
- Gtin: 8717755778512
- Producer: Sonos
Soundbar Sonos Ray Black 3.0 240 W czarny
998,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Soundbar SONOS Ray Czarny Produkt nowy, fabrycznie zapakowany Łączność bezprzewodowa: AirPlay 2 Google Assistant: Nie Liczba kanałów: 2 Kolor: Czarny Moc całkowita [W]: 360 Typ głośników: Bass Reflex ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| AirPlay | tak |
|---|---|
| Akcesoria opcjonalne | uchwyt ścienny do Sonos Ray |
| Bluetooth | nie |
| Dedykowana aplikacja | tak |
| Dekodery dźwięku HD | Dolby Digital |
| DLNA | nie |
| Funkcje poprawy dźwięku | czyste dialogi, regulacja tonów wysokich i niskich, technologia regulacji Trueplay, tryb nocny |
| Funkcje | możliwość montażu na ścianie, możliwość podłączenia dodatkowych głośników, obsługa za pomocą smartfona, czyste dialogi |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | możliwość montażu na ścianie, możliwość rozbudowy o dodatkowe komponenty, obsługa za pomocą telefonu lub tabletu (dedykowana aplikacja), sterowanie dotykowe |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 8.0, iOS od wersji 14.0 |
| Moc subwoofera | 0 W |
| Model (wariantowanie) | Sonos Ray |
| NFC | nie |
| Radio | nie |
| Rodzaj | głośnik typu soundbar |
| Seria | Sonos Ray |
| Subwoofer w zestawie | brak |
| Szerokość | 60 cm |
| Waga soundbara | 1,95 kg |
| Wejścia audio | 0 |
| Wejścia koaksjalne | 0 |
| Wejście HDMI | 0 |
| Wejście optyczne | 1 |
| Wi-Fi piktogramy | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście HDMI | 0 |
| Wymiary soundbara | 559 x 71 x 95 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel optyczny |
| Zakrzywiony (curved) | nie |
| Zasilanie | 110 - 240 V 50/60 Hz |
| Zgodność z aplikacją | Sonos S2 |
| Złącza | optyczne x1, Ethernet |
| Złącze Ethernet (LAN) | tak |
| Złącze HDMI | nie |
| Złącze koaksjalne | nie |
| Złącze optyczne | tak |
| Złącze słuchawkowe | nie |
| Złącze USB | 0 |
| Złącze USB | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 799,00 zł
Aktualna cena od 999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 879,00 zł | RTV EURO AGD | -120 zł |
| 03.07.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 120 zł |
| 03.08.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 879,00 zł | RTV EURO AGD | -120 zł |
| 03.10.2025 | 999,00 zł | Audiomagic.pl | 120 zł |
| 03.11.2025 | 999,00 zł | Audiomagic.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.01.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 200 zł |
| 03.03.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 30.04.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 799,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 999,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 200 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Sonos
Kategoria: Soundbary Ceny od 998.99 zł do 2997 zł
EAN: 8717755778512
SKU: 08717755778512
Polecana ofertaRTV EURO AGD
999,00 zł
Przejdź do sklepu >

