Tefal Pro Express Vision GV9812 generator pary, niebieski, oświetlenie LED Tefal Pro Express Vision GV9812 generator pary, niebieski, oświetlenie LED Tefal Pro Express Vision GV9812 generator pary, niebieski, oświetlenie LED Tefal Pro Express Vision GV9812 generator pary, niebieski, oświetlenie LED Tefal Pro Express Vision GV9812 generator pary, niebieski, oświetlenie LED

Tefal Pro Express Vision GV9812 generator pary, niebieski, oświetlenie LED

Polecana ofertaMedia Expert
1 245,99 zł
Przejdź do sklepu >

Porównaj ceny

Oferty: 3
, Tefal Pro Express Vision GV9812 to zaawansowany generator pary o mocy 3000 W, zapewniający maksymalne ciśnienie pary 8.1 bar. Wyposażony w blokadę kapania i spr... rozwiń
TEFAL Generator pary Pro Express Vision GV9812 z oświetleniem LED
1 245,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Widoczna skuteczność i perfekcyjne rezultaty.
  • Code: GV9812E0
  • Ean: 3121040082331
  • Producer: TEFAL
Przejdź do sklepu >
Tefal Pro Express Vision GV9812 3000 W 1,1 l Durilium AirGlide Autocle...
1 497,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Tefal Pro Express Vision GV9812 3000 W 1,1 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Niebieski, Biały Tefal Pro Express Vision GV9812. Moc żelazka: 3000 W, Silne uderzenie pary: 700 g/min, Tworzywo pods...
  • Bezpieczeństwo: automatyczny wyłącznik, blokada kapania
  • Cechy dodatkowe: Schowek na przewód sieciowy
  • Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
  • Długość przewodu sieciowego: 1.7
  • Ean (gtin): 3121040082331
  • Funkcje: pionowy wyrzut pary, regulacja strumienia pary, spryskiwacz
  • Kod producenta: GV9812E0
  • Kod taryfy celnej: 84513000
  • Kolor dominujący: niebieski
  • Komunikacja: wskaźnik konieczności odkamienienia, wskaźnik poziomu wody
  • Maksymalne ciśnienie pary: 8.1
  • Marka: Tefal
  • Moc: 3000
  • Model: Pro Express Vision GV9812
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1100
  • Silne uderzenie pary: 700
  • Szerokość produktu: 24.5
  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6.22
  • Waga produktu: 5.34
  • Wysokość produktu: 29.6
  • Wytwarzanie pary: 180
Przejdź do sklepu >
Generator pary TEFAL Pro Expre
1 247,02 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
szczegóły techniczneczas rozgrzewania: 120 socena odporności na zarysowania stopy żelazka w gwiazdkach: 5ocena ślizgości stopy żelazka w gwiazdkach: 5cechyko...
  • Gtin: 3121040082331
  • Old_price: 1247.02
  • Sale_price: 1233.61
Przejdź do sklepu >

Podobne oferty

  • Podobne
  • Informacje
  • Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Podobne strony

Specyfikacja, funkcje

BezpieczeństwoBlokada kapania
Cechy dodatkoweSchowek na przewód sieciowy
Długość przewodu sieciowego1.7
FunkcjeSpryskiwacz
Kod producentaGv9812e0
Kolor dominującyNiebieski
KomunikacjaWskaźnik poziomu wody
Maksymalne ciśnienie pary8.1
MarkaTefal
Moc3000
ModelPro express vision gv9812
Pojemność zbiornika na wodę1100
Silne uderzenie pary700
Szerokość produktu24.5
Waga produktu5.34
Wysokość produktu29.6
Wytwarzanie pary180

Historia ceny

Najniższa cena 1149,99 zł
Aktualna cena od 1245,99 zł

wykrestabela

Dzień Cena Sklep Zmiana
03.11.2025 1175,00 zł Empik.com -
03.12.2025 1177,14 zł Media Expert 2 zł
03.01.2026 1177,00 zł Media Expert 0 zł
03.02.2026 1156,99 zł Empik.com -20 zł
03.03.2026 1177,14 zł Media Expert 20 zł
03.04.2026 1149,99 zł Media Expert -27 zł
03.05.2026 1181,99 zł Media Expert 32 zł
03.06.2026 1426,00 zł Media Expert 244 zł
03.07.2026 1426,00 zł Media Expert 0 zł
03.08.2026 1299,99 zł Media Expert -126 zł
03.09.2026 1647,98 zł Empik.com 347 zł
03.10.2026 1243,71 zł Media Expert -404 zł
31.10.2026 1245,99 zł Media Expert 2 zł

Jak zmienia się cena?

  • Najniższą cenę produktu w kwocie 1149,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
  • Ostatnia znana nam cena wynosi 1245,99 zł na dzień 31.10.2026.
  • Aktualna cena jest wyższa o 96 złotych w stosunku do najniższej ceny.

Opinie klientów

Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.

Imię *

Ocena produktu *

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Opinia *

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą ul. Łąkowa 3/5 N, 90-562 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówionych przez Ciebie usług. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Prosimy o wypełnienie pól, które zostały oznaczone na czerwono.

+ Dodaj pierwszą opinię

Informacje

Producent: Tefal
Kategoria: Tefal
Ceny od 1245.99 zł do 1497.99 zł
EAN: 3121040082331
SKU: GV9812E0
Polecana ofertaMedia Expert
1 245,99 zł
Przejdź do sklepu >
^