Yato frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V yt 82194, 3w1, bez akumulatora Yato frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V yt 82194, 3w1, bez akumulatora Yato frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V yt 82194, 3w1, bez akumulatora Yato frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V yt 82194, 3w1, bez akumulatora Yato frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V yt 82194, 3w1, bez akumulatora

Yato frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V yt 82194, 3w1, bez akumulatora

Polecana ofertaMedia Expert
286,07 zł
Przejdź do sklepu >

Porównaj ceny

Oferty: 2
, Ciśnienie akustyczne: 78.0 3.0 db(a); Drgania: 2.47 1.5 m/s; Funkcje: Frezarka, szlifierka prosta, frezarka krawędziowa; Klasa izolacji elektrycznej: Iii
YATO Frezarka YT-82194
286,07 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Frezarka YATO YT-82194 to wszechstronne narzędzie przeznaczone do prac stolarskich, ciesielskich oraz precyzyjnego frezowania i wiercenia.
  • Code: YT-82194
  • Ean: 5906083089855
  • Producer: YATO
Przejdź do sklepu >
Yato FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA 18V 3W1 - BEZ AKUMULATORA
333,33 zł
Sprzedawca: toya24.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Ciśnienie akustyczne: 78.0 3.0 dB(A)
  • Code: YT-82194
  • Drgania: 2.47 1.5 m/s
  • Funkcje: frezarka, szlifierka prosta, frezarka krawędziowa
  • Klasa izolacji elektrycznej: III
  • Kształt cięcia: proste, zakrzywione
  • Liczba akumulatorów w zestawie: brak
  • Masa: 1.78 kg
  • Miękki start: tak
  • Moc akustyczna: 89.0 3.0 dB(A)
  • Napięcie: 18 V d.c.
  • Obroty: 8000-26000 min
  • Regulacja prędkości: tak
  • Rodzaj akumulatora: Li-Ion
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: 6 lub 8 mm
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Skok zespołu frezowego: 55 mm
  • Stopień ochrony: IPX0
  • Typ silnika: bezszczotkowy
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak
  • Ładowarka w zestawie: nie
Przejdź do sklepu >

Podobne oferty

  • Podobne
  • Informacje
  • Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Podobne strony

Specyfikacja, funkcje

Ciśnienie akustyczne78.0 3.0 db(a)
Drgania2.47 1.5 m/s
FunkcjeFrezarka, szlifierka prosta, frezarka krawędziowa
Klasa izolacji elektrycznejIii
Kształt cięciaProste, zakrzywione
Liczba akumulatorów w zestawieBrak
Masa1.78 kg
Miękki startTak
Moc akustyczna89.0 3.0 db(a)
Napięcie18 v d.c.
Obroty8000-26000 min
Regulacja prędkościTak
Rodzaj akumulatoraLi-ion
Skok zespołu frezowego55 mm
Stopień ochronyIpx0
Typ silnikaBezszczotkowy
Zabezpieczenie przed przegrzaniemTak
Zawartość zestawuFrezarka, prowadnica x2, przyłącze odciągu pyłu, tuleja redukcyjna

Historia ceny

Najniższa cena 286,07 zł
Aktualna cena od 286,07 zł

wykrestabela

Dzień Cena Sklep Zmiana
03.11.2025 317,96 zł toya24.pl -
03.12.2025 317,96 zł toya24.pl 0 zł
03.01.2026 319,92 zł toya24.pl 1 zł
03.02.2026 319,92 zł toya24.pl 0 zł
03.03.2026 319,92 zł toya24.pl 0 zł
03.04.2026 300,72 zł toya24.pl -19 zł
03.05.2026 319,92 zł toya24.pl 19 zł
03.07.2026 330,87 zł toya24.pl 10 zł
03.08.2026 330,87 zł toya24.pl 0 zł
03.09.2026 330,87 zł toya24.pl 0 zł
03.10.2026 286,07 zł Media Expert -44 zł
24.10.2026 286,07 zł Media Expert 0 zł

Jak zmienia się cena?

  • Najniższą cenę produktu w kwocie 286,07 zł odnotowaliśmy w październiku 2026 r.
  • Ostatnia znana nam cena wynosi 286,07 zł na dzień 24.10.2026.
  • Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.

Opinie klientów

Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.

Imię *

Ocena produktu *

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Opinia *

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą ul. Łąkowa 3/5 N, 90-562 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówionych przez Ciebie usług. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Prosimy o wypełnienie pól, które zostały oznaczone na czerwono.

+ Dodaj pierwszą opinię

Informacje

Producent: Yato
Kategoria: Yato
Ceny od 286.07 zł do 333.33 zł
EAN: 5906083089855
SKU: OI_421513980
Polecana ofertaMedia Expert
286,07 zł
Przejdź do sklepu >
^