Yato szlifierka pneumatyczna mimośrodowa kątowa 2,5mm, kompozytowa obudowa, pad 50mm, model YT-09730 Yato szlifierka pneumatyczna mimośrodowa kątowa 2,5mm, kompozytowa obudowa, pad 50mm, model YT-09730 Yato szlifierka pneumatyczna mimośrodowa kątowa 2,5mm, kompozytowa obudowa, pad 50mm, model YT-09730

Yato szlifierka pneumatyczna mimośrodowa kątowa 2,5mm, kompozytowa obudowa, pad 50mm, model YT-09730

Polecana ofertatoya24.pl
81,25 zł
Przejdź do sklepu >

Porównaj ceny

Oferty: 1
, Ciśnienie akustyczne: 87.0 3.0 db(a); Drgania: 2.3 2.5 m/s; Maks. ciśnienie pracy: 0.63 mpa; Maks. średnica wyposażenia: 50 mm
Yato SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA KĄTOWA MIMOŚRODOWA 2,5mm. KOMPOZYTOWA OBUDOWA. PAD 50mm. YT-09730
81,25 zł
Sprzedawca: toya24.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Ciśnienie akustyczne: 87.0 3.0 dB(A)
  • Code: YT-09730
  • Drgania: 2.3 2.5 m/s
  • Długość towaru w centymetrach: 17
  • Maks. ciśnienie pracy: 0.63 MPa
  • Maks. średnica wyposażenia: 50 mm
  • Masa: 0.65 kg
  • Materiał obudowy: kompozyt
  • Mimośród: 2.5 mm
  • Moc akustyczna: 98.0 3.0 dB(A)
  • Obrotowy wydmuch powietrza: 360
  • Obroty: 20000 min
  • Regulacja prędkości: tak
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: M6
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Szerokość towaru w centymetrach: 16
  • Wymagany przepływ powietrza: 113 l/min
  • Wysokość towaru w centymetrach: 6
  • Zawartość zestawu: szlifierka pneumatyczna, złącze do węża, tarcza, trzpień blokujący
  • Średnica przyłącza powietrza (pt): standard
  • Średnica wewnętrzna węża doprowadzającego powietrze: 3/8" (9.5 mm)
Przejdź do sklepu >

Podobne oferty

  • Podobne
  • Informacje
  • Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Podobne strony

Specyfikacja, funkcje

Ciśnienie akustyczne87.0 3.0 db(a)
Drgania2.3 2.5 m/s
Maks. ciśnienie pracy0.63 mpa
Maks. średnica wyposażenia50 mm
Masa0.65 kg
Materiał obudowyKompozyt
Mimośród2.5 mm
Moc akustyczna98.0 3.0 db(a)
Obrotowy wydmuch powietrza360
Obroty20000 min
Regulacja prędkościTak
Średnica przyłącza powietrza (PT)Standard
Wymagany przepływ powietrza113 l/min
Zawartość zestawuSzlifierka pneumatyczna, złącze do węża, tarcza, trzpień blokujący

Historia ceny

Najniższa cena 81,24 zł
Aktualna cena od 81,25 zł

wykrestabela

Dzień Cena Sklep Zmiana
03.11.2025 86,22 zł toya24.pl -
03.12.2025 81,92 zł toya24.pl -4 zł
03.01.2026 85,62 zł toya24.pl 3 zł
03.02.2026 85,62 zł toya24.pl 0 zł
03.03.2026 85,62 zł toya24.pl 0 zł
03.04.2026 84,62 zł toya24.pl -1 zł
03.05.2026 81,24 zł toya24.pl -3 zł
03.07.2026 85,12 zł toya24.pl 3 zł
03.08.2026 85,12 zł toya24.pl 0 zł
03.09.2026 85,12 zł toya24.pl 0 zł
03.10.2026 81,25 zł toya24.pl -3 zł
24.10.2026 81,25 zł toya24.pl 0 zł

Jak zmienia się cena?

  • Najniższą cenę produktu w kwocie 81,24 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
  • Ostatnia znana nam cena wynosi 81,25 zł na dzień 24.10.2026.
  • Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.

Opinie klientów

Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.

Imię *

Ocena produktu *

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Opinia *

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą ul. Łąkowa 3/5 N, 90-562 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówionych przez Ciebie usług. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Prosimy o wypełnienie pól, które zostały oznaczone na czerwono.

+ Dodaj pierwszą opinię

Informacje

Producent: Yato
Kategoria: Pneumatyczne
Cena: 81.25 zł
EAN: 5906083044458
SKU: YT-09730
Polecana ofertatoya24.pl
81,25 zł
Przejdź do sklepu >
^