Yolco KL65 45l lodówka turystyczna
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Lodówka turystyczna YOLCO KL65 o pojemności 45 litrów to doskonały wybór na długie podróże. Wyposażona w kompresor, utrzymuje temperaturę do -20°C. Posiada apli... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | aplikacja mobilna, Bluetooth, wskaźnik temperatury |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa poziomu hałasu | D |
| Klasa zamrażarki | ** |
| Moc | 60 W |
| Model (relacje) | KL65 |
| Planowany czas utrzymania temperatury | 0 |
| Pojemność (l) | 45 l |
| Pojemność | 45 l |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Roczne zużycie energii | 150 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj | elektryczna |
| Rodzaj | lodówka kompresorowa |
| Rozmiary | 7 x 62,7 x 45,2 cm |
| Utrzymywanie temperatury do | 20 stopni (poniżej zera) |
| Waga | 19,5 kg |
| Zasilanie | 230-240 V 50/60 Hz i z gniazda zapalniczki samochodowej - 12 V, 24 V |
| Zgodność z aplikacją | YOLCO |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | - |
| 03.05.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.06.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2499,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2499,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię