Casio Vintage A168WEHB-1AEF zegarek cyfrowy, stalowa bransoleta, czarny wyświetlacz, funkcje alarmu, stoper, podświetlenie, kwarcowy
Polecana ofertaZegarek.net
269,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy Zegarka: Datownik; Kod Producenta: 4549526367458; Kolor Koperty: Szary; Kolor Paska: Czarny
Casio Vintage A168WEHB-1AEF
269,00 zł
Sprzedawca: Zegarek.net
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: A168WEHB-1AEF
- Ean: 4549526367458
- Producer: Casio Vintage
Zegarek Casio A168WEHB-1AEF ORYG PUDEŁKO
239,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cechy produktu: Płeć: męski Typ mechanizmu: kwarcowy - W mechanizmie zastosowano zasilany baterią kryształ kwarcu, którego drgania tworzą energię do pracy ze...
- Gtin: 4549526367458
- Old_price: 228.00
- Sale_price: 239.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Datownik |
|---|---|
| Kod Producenta | 4549526367458 |
| Kolor Koperty | Szary |
| Kolor Paska | Czarny |
| Kolor Tarczy | Czarny |
| Kształt Koperty | Prostokątna |
| Materiał Koperty | Tworzywo sztuczne |
| Materiał Paska | Stal szlachetna |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | A168wehb-1aef |
| Okres Gwarancji | 3 lata |
| Płeć | Unisex |
| Pochodzenie Marki | Japonia |
| Producent | Casio |
| Rodzaj Szkiełka | Akrylowe |
| Styl | Retro |
| Szerokość Paska | 18mm |
| Typ Paska | Bransoleta, obwód max. (koperta+pasek) : 20,5cm |
| Wodoszczelność | 3 atm (30m) |
| Wymiary/Waga | 38,6mm x 36,3mm x 9,6mm / 49g. |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 214,00 zł
Aktualna cena od 239,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 215,00 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 239,00 zł | HappyTime.com.pl | 24 zł |
| 03.08.2025 | 228,00 zł | HappyTime.com.pl | -11 zł |
| 03.09.2025 | 226,00 zł | HappyTime.com.pl | -2 zł |
| 03.10.2025 | 226,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 226,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 229,00 zł | HappyTime.com.pl | 3 zł |
| 03.01.2026 | 218,18 zł | Empik.com | -10 zł |
| 03.02.2026 | 214,00 zł | Empik.com | -4 zł |
| 03.03.2026 | 228,00 zł | HappyTime.com.pl | 14 zł |
| 03.04.2026 | 228,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 239,00 zł | Empik.com | 11 zł |
| 18.05.2026 | 239,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 214,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 239,00 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 25 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Casio Vintage
Kategoria: Casio Retro Ceny od 239 zł do 269 zł
EAN: 4549526367458
SKU: A168WEHB-1AEF
Polecana ofertaZegarek.net
269,00 zł
Przejdź do sklepu >

