Casio Edifice EFV 540DC 1CVUEF, stalowa koperta, czarny pasek, chronograf, datownik, wodoodporność 100m
Polecana ofertaEmpik.com
589,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Cechy Zegarka: Fosforyzujące wskazówki; Kod Producenta: 4549526371530; Kolor Koperty: Szary; Kolor Paska: Szary
Męski zegarek CASIO EFV-540DC-1CVUEF
589,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Mechanizm kwarcowy zasilany baterią Szkiełko mineralne Chronograf-pomiar czasu (stoper) Wskaźnik czasu 24h Datownik wskazuje dzień miesiąca Koperta i bransol...
- Gtin: 4549526371530
- Old_price: 551.00
- Sale_price: 551.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Fosforyzujące wskazówki |
|---|---|
| Kod Producenta | 4549526371530 |
| Kolor Koperty | Szary |
| Kolor Paska | Szary |
| Kolor Tarczy | Szary |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Stal szlachetna |
| Materiał Paska | Stal szlachetna |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | Efv-540dc-1cvuef |
| Okres Gwarancji | 3 lata |
| Płeć | Męski |
| Pochodzenie Marki | Japonia |
| Producent | Casio |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Sportowy |
| Szerokość Paska | 22mm |
| Typ Paska | Bransoleta |
| Wodoszczelność | 10 atm (100m) |
| Wymiary/Waga | 48.5mm 43.8mm 11.6 mm / 144g. |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 345,00 zł
Aktualna cena od 589,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 559,00 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 345,00 zł | Empik.com | -214 zł |
| 03.07.2025 | 494,00 zł | Empik.com | 149 zł |
| 03.08.2025 | 494,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 494,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 494,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.11.2025 | 456,99 zł | Empik.com | -37 zł |
| 03.12.2025 | 494,00 zł | Empik.com | 37 zł |
| 03.01.2026 | 494,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 494,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 584,00 zł | Zegarek.net | 90 zł |
| 03.04.2026 | 584,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 27.04.2026 | 589,00 zł | Empik.com | 5 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 345,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 589,00 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 244 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Casio
Kategoria: Casio Edifice Cena: 589 zł
EAN: 4549526371530
SKU: OI_404213784
Polecana ofertaEmpik.com
589,00 zł
Przejdź do sklepu >
