Zegarek Casio W-800H-2AVES, cyfrowy, wodoodporny 100m, stalowa koperta, czarny pasek, funkcja stoper, alarm, podświetlenie LED
Polecana ofertaZegarki-edwa.pl
179,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Cechy Zegarka: Stoper; Kod Producenta: 4549526365041; Kolor Koperty: Niebieski; Kolor Paska: Niebieski
Casio W-800H-2AVES
179,00 zł
Sprzedawca: Zegarki-edwa.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Mechanizm: Kwarcowy Koperta: Tworzywo sztuczne Rodzaj mocowania: Pasek Pasek: Tworzywo sztuczne Zapięcie: Sprzączka Maksymalny obwód: 20 cm Kolor koperty: Niebieski Szerokość paska/bransolety: 18 mm K...
Przejdź do sklepu >
Męski zegarek Casio - W-800H-2AVES
132,64 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Mechanizm cyfrowy kwarcowy zasilany baterią-10Lat Podświetlenie LED : równomierne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną Tryb wyświetlania godziny 12/24 ...
- Gtin: 4549526365041
- Old_price: 169.00
- Sale_price: 169.00
Zegarek Casio Digital W-800H-2AVES Granatowy
159,99 zł
Sprzedawca: eobuwie.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zegarek Casio Digital W-800H-2AVES Granatowy
- Bestprice: 179.99
- Ean: 4549526365041
- Fason: Zegarek
- Kolor: Granatowy
- Omnibus_price: 179.99 PLN
- Plec: Male
- Price: 199,99
- Producer: Casio
- Regularprice: 159.99
- Rozmiar: 00
- Sale_price: 159,99
- Sezon: Fall/Winter 2025
- Styl: Codzienne
Zegarek Casio Digital W-800H-2AVES Granatowy
159,99 zł
Sprzedawca: eobuwie.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Bestprice: 179.99
- Ean: 4549526365041
- Fason: Zegarek
- Kolor: Granatowy
- Omnibus_price: 179.99 PLN
- Plec: Male
- Price: 199,99
- Producer: Casio
- Regularprice: 159.99
- Rozmiar: OS
- Sale_price: 159,99
- Sezon: Fall/Winter 2025
- Styl: Codzienne
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Stoper |
|---|---|
| Kod Producenta | 4549526365041 |
| Kolor Koperty | Niebieski |
| Kolor Paska | Niebieski |
| Kolor Tarczy | Szary |
| Kształt Koperty | Prostokątna |
| Materiał Koperty | Tworzywo sztuczne |
| Materiał Paska | Tworzywo sztuczne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | W-800h-2a |
| Okres Gwarancji | 3 lata |
| Płeć | Męski |
| Pochodzenie Marki | Japonia |
| Producent | Casio |
| Rodzaj Szkiełka | Akrylowe |
| Styl | Sportowy |
| Typ Paska | Pasek, obwód max. (koperta+pasek) : 21,5cm |
| Wodoszczelność | 10 atm (100m) |
| Wymiary/Waga | 44.2mm 36.8mm 13.4mm / 37g |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 108,00 zł
Aktualna cena od 132,64 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 179,00 zł | Zegarek.net | - |
| 03.06.2025 | 126,00 zł | HappyTime.com.pl | -53 zł |
| 03.07.2025 | 115,00 zł | HappyTime.com.pl | -11 zł |
| 03.08.2025 | 115,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 115,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 110,00 zł | HappyTime.com.pl | -5 zł |
| 03.11.2025 | 134,95 zł | Empik.com | 24 zł |
| 03.12.2025 | 118,21 zł | Empik.com | -16 zł |
| 03.01.2026 | 127,49 zł | Empik.com | 9 zł |
| 03.02.2026 | 108,00 zł | Empik.com | -19 zł |
| 03.03.2026 | 139,49 zł | Empik.com | 31 zł |
| 03.04.2026 | 159,99 zł | eobuwie.pl | 20 zł |
| 01.05.2026 | 132,64 zł | Empik.com | -27 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 108,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 132,64 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 25 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Casio
Kategoria: Casio Ceny od 132.64 zł do 179 zł
EAN: 4549526365041
SKU: OI_385934580
Polecana ofertaZegarki-edwa.pl
179,00 zł
Przejdź do sklepu >


