Timex Expedition North Solar TW2V40300 zegarek męski koperta stalowa tarcza czarna pasek nylonowy 42 mm
Polecana ofertaEmpik.com
479,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Cechy Zegarka: Sekundnik; Kod Producenta: 0194366210972; Kolor Koperty: Szary; Kolor Paska: Niebieski
Zegarek Męski Timex TW2V40300 niebieski
479,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cechy produktu: Płeć: męski Typ mechanizmu: solar - Zegarek zasilany przez światło słoneczne lub sztuczne oświetlenie. Nie potrzebuje nakręcania. Gwarancja: ...
- Gtin: 0194366210972
- Old_price: 599.00
- Sale_price: 479.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Sekundnik |
|---|---|
| Kod Producenta | 0194366210972 |
| Kolor Koperty | Szary |
| Kolor Paska | Niebieski |
| Kolor Tarczy | Niebieski |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Tworzywo sztuczne |
| Materiał Paska | Materiałowy |
| Mechanizm | Solarny |
| Okres Gwarancji | Ogólnopolska |
| Płeć | Męski |
| Pochodzenie Marki | Usa |
| Producent | Timex |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Casualowy |
| Szerokość Paska | 22m |
| Typ Paska | Pasek, obwód max. (koperta+pasek) : 21cm |
| Wodoszczelność | 5 atm (50m) |
| Wymiary/Waga | 46mm x 46m x 13mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 399,00 zł
Aktualna cena od 479,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 508,00 zł | HappyTime.com.pl | - |
| 03.07.2025 | 449,00 zł | Zegarek.net | -59 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | Empik.com | -50 zł |
| 03.09.2025 | 449,00 zł | Zegarek.net | 50 zł |
| 03.10.2025 | 449,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.11.2025 | 449,00 zł | Zegarek.net | 0 zł |
| 03.12.2025 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 30 zł |
| 03.01.2026 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 479,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 0 zł |
| 30.05.2026 | 479,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 399,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 479,00 zł na dzień 30.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 80 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Timex
Kategoria: Timex Cena: 479 zł
EAN: 0194366210972
SKU: OI_407041733
Polecana ofertaEmpik.com
479,00 zł
Przejdź do sklepu >
