Zelmer ZVC362 Sławek odkurzacz tradycyjny 800W, workowy, brązowy, mini turboszczotka, szczotka do parkietów
Polecana ofertaMedia Markt
389,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Odkurzacz Zelmer ZVC362 Sławek łączy moc 800 W z eleganckim brązowym wykończeniem. Wyposażony w pojemny worek i antyalergiczny filtr EPA, zapewnia skuteczne usu... rozwiń
Odkurzacz z workiem ZELMER ZVC362 Sławek Brązowy
389,99 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Odkurzacz z workiem Zelmer Zvc362 Sławek Brązowy Odkurzacz z workiem Zelmer Zvc362 Sławek Brązowy to niezawodne i funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu. Charakteryzuje się eleganck...
Przejdź do sklepu >
Odkurzacz workowy Zelmer ZVC362 Sławek 800W 3l Regulacja mocy ssania
449,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Odkurzacz workowy Zelmer ZVC362 Sławek 800W 3l Regulacja mocy ssania Odkurzacz workowy Zelmer ZVC362 Sławek o mocy 800 W to wydajne i kompaktowe urządzenie, ...
- Gtin: 5908269370191
- Old_price: 499.00
- Sale_price: 449.00
Odkurzacz workowy Zelmer ZVC362 Sławek 800W Miniturboszczotka
389,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: elektroniczny regulator mocy
- Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
- Ean (gtin): 5908269370191
- Filtr: EPA 11
- Kod producenta: ZVC362 Sławek
- Kolor dominujący: pomarańczowy
- Komunikacja: wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
- Konstrukcja: automatyczny zwijacz przewodu, schowek na akcesoria
- Marka: Zelmer
- Moc nominalna: 800
- Model: ZVC362 Sławek
- Pojemność zbiornika na kurz: 3
- Rodzaj odkurzacza: workowy
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6.58
- Waga produktu: 4
- Zasięg pracy: 8
- Załączone wyposażenie: szczotka parkietowa, uniwersalna szczotka 2w1, miniturboszczotka, instrukcja obsługi, ssawka 2w1, ssawka okrągła z włosiem
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | brązowy |
|---|---|
| Bateria | brak |
| Czas ładowania | 0 h |
| Długość kabla | 8 m |
| Do sierści | tak |
| Dominujący odcień | beżowy/brązowy |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja prania | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | uchwyt do przenoszenia |
| Maksymalny czas pracy | 0 min |
| Miękkie kółka | tak |
| Moc wejściowa | 800 W |
| Możliwość pracy w trybie bezworkowym | nie |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Nazwa filtra | EPA |
| Pojemność worka/pojemnika | 0 l |
| Poziom głośności | 0 dB |
| Pozostałe | worek |
| Przechowywanie akcesoriów | schowek na akcesoria |
| Regulacja mocy ssania | suwak |
| Regulacja mocy ssania | tak |
| Rodzaj filtra | antyalergiczny |
| Rodzaj odkurzacza | tradycyjny |
| Rozmiary - głębokość | 0 cm |
| Rozmiary - szerokość | 0 cm |
| Rozmiary - wysokość | 0 cm |
| Rury w wyposażeniu | rura teleskopowa, wąż ssący |
| Sterowanie w rączce | nie |
| Szczotki, ssawki, dysze | mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu, szczotka do parkietów |
| Typ worka | syntetyczny |
| Waga | 0 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | nie |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wyświetlacz | nie |
| Zasięg pracy | 0 m |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zwijacz przewodu | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 293,54 zł
Aktualna cena od 389,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 499,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 499,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 479,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.09.2025 | 479,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 428,00 zł | Empik.com | -51 zł |
| 03.11.2025 | 419,99 zł | Empik.com | -8 zł |
| 03.12.2025 | 369,00 zł | Sklep komputronik.pl | -50 zł |
| 03.01.2026 | 392,00 zł | Sklep komputronik.pl | 23 zł |
| 03.02.2026 | 293,54 zł | Sklep komputronik.pl | -98 zł |
| 03.03.2026 | 409,99 zł | Media Markt | 116 zł |
| 04.04.2026 | 389,99 zł | Media Markt | -20 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 293,54 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 389,99 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 96 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Zelmer
Kategoria: Zelmer Ceny od 389 zł do 549 zł
EAN: 5908269370191
SKU: 05908269370191
Polecana ofertaMedia Markt
389,99 zł
Przejdź do sklepu >


