Zowie Mysz EC3-CW
Polecana ofertaAmazon.pl
599,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Zowie EC3-CW to bezprzewodowa mysz gamingowa stworzona dla praworęcznych graczy. Wyposażona w 5 przycisków, optyczny sensor o czułości do 3200 DPI oraz rolkę pr... rozwiń
BenQ ZOWIE EC3-CW Bezprzewodowa, ergonomiczna mysz do gier e-sportowych, ulepszony odbiornik, 24-stopniowe kółko przewijania, bez sterownika, matowa czarna powłoka, mały rozmiar
599,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
BenQ Zowie EC3-CW Bezprzewodowa, ergonomiczna mysz
680,80 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BenQ ZOWIE EC3-CW Bezprzewodowa, ergonomiczna mysz do gier e-sportowych, ulepszony odbiornik, 24-stopniowe kółko przewijania, bez sterownika, matowa czarna powłoka, mały rozmiar Producent: BenQ
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 4718755089107
- Interfejs: USB, USB (Radio 2.4 GHz)
- Kod producenta: 9H.N4ABE.A2E
- Kolor: czarny
- Liczba przycisków: 5
- Model: EC3-CW
- Producent: ZOWIE
- Profil myszy: praworęczna
- Rozdzielczość myszy: 3200
- Sensor: optyczny
- Waga produktu: 76
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Cichy klik | nie |
| Czułość myszy | 3200 dpi |
| Dla graczy | tak |
| Długość przewodu | 0 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość rolek | 1 |
| Informacje | 0 |
| Liczba klawiszy | 5 |
| Mysz pionowa | nie |
| Połączenie z komputerem | bezprzewodowa |
| Profil | praworęczny |
| Rodzaj myszy | bezprzewodowa |
| Rodzaj myszy | optyczny |
| Rodzaj podłączenia | Radiowy |
| Seria | BenQ Zowie EC-CW |
| Typ podłączenia | radiowy |
| Waga | 76 g |
| Wymiary | 119 x 66 x 41 mm |
| Zasięg | 0 m |
| Zasilanie | wbudowany akumulator |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 477,30 zł
Aktualna cena od 599,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 525,95 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 599,00 zł | Amazon.pl | 73 zł |
| 03.08.2025 | 599,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 599,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 599,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 482,16 zł | Amazon.pl | -116 zł |
| 03.12.2025 | 480,07 zł | Amazon.pl | -2 zł |
| 03.01.2026 | 582,90 zł | Amazon.pl | 102 zł |
| 03.02.2026 | 477,30 zł | Amazon.pl | -105 zł |
| 03.03.2026 | 611,10 zł | Amazon.pl | 133 zł |
| 03.05.2026 | 526,51 zł | Amazon.pl | -84 zł |
| 12.05.2026 | 599,00 zł | Amazon.pl | 72 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 477,30 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 599,00 zł na dzień 12.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 122 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Benq
Kategoria: Myszki Ceny od 599 zł do 680.8 zł
EAN: 4718755089107
SKU: 9H.N4ABE.A2E, EC3-CW
Polecana ofertaAmazon.pl
599,00 zł
Przejdź do sklepu >

