Amica OKS4341OZ złoty okap kominowy
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Amica OKS4341OZ to złoty okap kominowy o szerokości 40 cm i wysokości do 103 cm. Wyposażony w aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe, ledowe oświetlenie i przycisk... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dominujący odcień | żółty/złoty |
|---|---|
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Głębokość | 45,2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | C |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | złoty |
| Oświetlenie | ledowe |
| Poziom głośności | 66 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 3 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 47 kWh |
| Rodzaj | okap kominowy |
| Sterowanie | elektroniczne (przyciskami) |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | FWK162 |
| Typ | okrągły |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 0 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 647 m3/h |
| Wyposażenie | elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość maksymalna | 103 cm |
| Wysokość | 80 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 2399,00 zł | Media Expert | - |
| 03.05.2025 | 2399,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.06.2025 | 2399,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 2399,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2199,00 zł | Ole Ole! | -200 zł |
| 03.09.2025 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | 200 zł |
| 03.10.2025 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2399,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2289,00 zł | RTV EURO AGD | -110 zł |
| 03.02.2026 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | 110 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2199,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię