Ariete Steam Mop 4164, mop parowy, system wielofunkcyjny, 1500W, regulacja temperatury, wymienne nakładki, łatwy w obsłudze
Polecana ofertaMedia Expert
249,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Ariete Steam Mop 4164 to mop parowy o mocy 1500 W, gotowy do pracy w 12 sekund. Pojemność zbiornika wynosi 0,35 l, co pozwala na 20 minut czyszczenia bez użycia... rozwiń
ARIETE Mop parowy 4164 Multi Steam System
249,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czyszczenie i dezynfekowanie każdej powierzchni bez użycia detergentów, za pomocą pary w temperaturze 100 st. C zabija do 99.9 % zarazków i bakterii. Do 20 minut ciągłej pracy przy jednym napełnieniu!...
- Code: 4164
- Ean: 8003705114241
- Producer: ARIETE
Ariete Steam Mop 4164 10w1 20min Mop parowy
249,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Ariete
- Color: biały
- Ean: 8003705114241
- Gtin: 8003705114241
- Producer: Ariete
Ariete Steam Mop 4164 10w1 20min Mop parowy
249,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ciśnienie:3,5 bara;Czas gotowości do pracy:12 s;Czas ładowania:0;Czas pracy:20 min;Czas schnięcia podłogi:0;Długość kabla zasilającego:5 m;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:regulowana wysokoś...
- Brand: Ariete
- Color: biały
- Ean: 8003705114241
- Gtin: 8003705114241
- Producer: Ariete
Mop parowy ARIETE 4164
249,99 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Mop parowy Ariete 4164 skuteczne czyszczenie bez wysiłku Mop parowy Ariete 4164 to niezawodne urządzenie, które umożliwia szybkie i efektywne czyszczenie podłóg przy użyciu pary wodnej. Dzięki innowac...
Przejdź do sklepu >
Mop parowy ARIETE Multi Steam System 4164
249,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Mop parowy ARIETE Multi Steam System 4164 Mop parowy automatyzuje codzienne sprzątanie. W porównaniu to tradycyjnego mopa jest on nie tylko bardziej skuteczn...
Przejdź do sklepu >
Mop parowy Ariete 4164 Multi Steam System 10 w 1 1500W
247,50 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Mop parowy Ariete 4164 Multi Steam System | 10 w 1 | 1500W | Skuteczny w walce z tłuszczem Od dziś nie musisz się przejmować tłuszczem w Twojej kuchni. W łatwy i przyjemny sposób doczyścisz każdą tłus...
- Czas nagrzewania: 30
- Długość przewodu zasilającego: 5
- Ean (gtin): 8003705114241
- Informacje dodatkowe: wskaźnik gotowości pary
- Kod producenta: 00P416400AR0
- Marka: Ariete
- Moc: 1500
- Pojemność zbiornika na wodę: 350
- Seria: 10in1
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.9
- Waga: 1.9
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 3,5 bara |
|---|---|
| Czas gotowości do pracy | 12 s |
| Czas pracy | 20 min |
| Długość kabla zasilającego | 5 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | regulowana wysokość, uchwyt na kabel |
| Kolor | biały |
| Moc | 1500 W |
| Pojemność | 0,35 l |
| Pozostałe | 2 nakładki z mikrofibry, końcówka do szyb, końcówka do tapicerki, lejek, miarka |
| Regulacja strumienia pary | tak |
| Rodzaj | mop parowy |
| Szczotki, ssawki, dysze | dysza kątowa, nasadka ze szpachelką, szczotka do fug, szczotka okrągła duża, szczotka okrągła mała |
| Uzupełnianie wody | przed pracą, w trakcie pracy |
| Waga | 2,37 kg |
| Wskaźniki gotowości pary | tak |
| Wskaźniki temperatury | nie |
| Wydajność powierzchniowa | 0 m2 |
| Wymiary | 28 x 29 x 120 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 199,00 zł
Aktualna cena od 249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 229,99 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 249,99 zł | Media Expert | 20 zł |
| 03.07.2025 | 239,00 zł | Sklep komputronik.pl | -10 zł |
| 03.08.2025 | 239,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 239,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 215,00 zł | gardom.pl | -24 zł |
| 03.11.2025 | 249,99 zł | Media Markt | 34 zł |
| 03.12.2025 | 199,00 zł | Media Markt | -50 zł |
| 03.01.2026 | 239,00 zł | Sklep komputronik.pl | 40 zł |
| 03.02.2026 | 249,99 zł | Media Expert | 10 zł |
| 03.03.2026 | 249,99 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.04.2026 | 249,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 02.05.2026 | 249,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 199,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 249,00 zł na dzień 02.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 50 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Ariete
Kategoria: Ariete Ceny od 247.5 zł do 249.99 zł
EAN: 8003705114241
SKU: OI_406516645
Polecana ofertaMedia Expert
249,00 zł
Przejdź do sklepu >





