Arredamenti Stirojolly ARIT 633 BR deska do prasowania, drewniana powierzchnia, regulowana wysokość, składana, antypoślizgowe stopki
Polecana ofertaAkces-Markt
717,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Antenka podtrzymująca przewód: nie; Długość blatu: 86 cm; Gwarancja: 24 miesiące; Podstawka pod żelazko: tak
No Name ARREDAMENTI STIROJOLLY Deska do prasowania do zawieszenia na ścianę - 108 x 40 cm, Brązowy
717,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
EAN: 8023856633125 Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej Kod Producenta: 633 STIROJOLLY
- Code: 633 STIROJOLLY
- Ean: 8023856633125
- Kod_producenta: 633 STIROJOLLY
- Producer: No name
Arredamenti Stirojolly ARIT-633-BR Deska do prasowania
829,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Arredamenti
- Ean: 8023856633125
- Gtin: 8023856633125
- Producer: Arredamenti
Arredamenti Stirojolly ARIT-633-BR Deska do prasowania
829,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Antenka podtrzymująca przewód:nie;Gwarancja:24 miesiące;Podstawka pod żelazko:tak;Półka na wyprasowaną bieliznę:nie;Rękawnik:nie;Rodzaj:deska rozkładana;Uchwyt na wieszaki:nie;Wykonanie blatu:siatka m...
- Brand: Arredamenti
- Ean: 8023856633125
- Gtin: 8023856633125
- Producer: Arredamenti
Deska do prasowania, 633 STIRO JOLLY, Drewno - Zamknięte - Wykończenie wiśni "Ar-It serce drewna"
674,71 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: 633
- Color: wielokolorowy
- Ean: 8023856633125
- Producer: Arredamenti Italia
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Antenka podtrzymująca przewód | nie |
|---|---|
| Długość blatu | 86 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Podstawka pod żelazko | tak |
| Półka na wyprasowaną bieliznę | nie |
| Rękawnik | nie |
| Rodzaj | deska rozkładana |
| Szerokość blatu | 38 cm |
| Uchwyt na wieszaki | nie |
| Wykonanie blatu | siatka metalowa |
| Wymiary blatu (szer. x gł.) | 86 x 38 cm |
| Wymiary po złożeniu | 86 x 38 x 31 cm |
| Zintegrowany przedłużacz | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 542,10 zł
Aktualna cena od 674,71 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 829,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 542,10 zł | Amazon.pl | -286 zł |
| 03.08.2025 | 634,09 zł | Amazon.pl | 91 zł |
| 03.09.2025 | 624,10 zł | Amazon.pl | -9 zł |
| 03.10.2025 | 636,67 zł | Amazon.pl | 12 zł |
| 03.11.2025 | 671,53 zł | Amazon.pl | 34 zł |
| 03.12.2025 | 700,51 zł | Amazon.pl | 28 zł |
| 03.01.2026 | 607,33 zł | Amazon.pl | -93 zł |
| 03.02.2026 | 575,16 zł | Amazon.pl | -32 zł |
| 03.03.2026 | 589,75 zł | Amazon.pl | 14 zł |
| 03.04.2026 | 607,25 zł | Amazon.pl | 17 zł |
| 03.05.2026 | 660,88 zł | Amazon.pl | 53 zł |
| 24.05.2026 | 674,71 zł | Amazon.pl | 13 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 542,10 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 674,71 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 133 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Arredamenti
Kategoria: Deski do prasowania Ceny od 674.71 zł do 829 zł
EAN: 8023856633125
SKU: 633 STIROJOLLY
Polecana ofertaAkces-Markt
717,99 zł
Przejdź do sklepu >



