ASUS ROG Strix XG27UCS 27 4K Fast IPS 160Hz 1ms Gamingowy Monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
, ASUS ROG Strix XG27UCS to 27-calowy monitor gamingowy 4K z szybkim panelem Fast IPS. Oferuje czas reakcji 1 ms i odświeżanie 160 Hz, co gwarantuje płynność obra... rozwiń
ASUS ROG Strix XG27UCS 27" 4K Fast IPS 160Hz 1ms Gamingowy Monitor LED
1 499,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Certyfikat Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 400;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:160 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;E...
- Brand: ASUS
- Ean: 4711387447345
- Gtin: 4711387447345
- Producer: ASUS
ASUS ROG Strix XG27UCS 27" 4K Fast IPS 160Hz 1ms Gamingowy Monitor LED
1 499,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: ASUS
- Certification: EC EPREL 1944807
- Ean: 4711387447345
- Gtin: 4711387447345
- Producer: ASUS
Monitor ASUS ROG Strix XG27UCS 27 4K UHD IPS 1ms 160Hz AMD FreeSync Premium G-Sync Czarny
1 499,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor Asus ROG Strix Xg27Ucs 27 4K UHD IPS 1ms 160Hz AMD FreeSync Premium G-Sync Czarny Asus ROG Strix Xg27Ucs to gamingowy monitor 27 , który łączy rozdzielczość 4K UHD z częstotliwością odświeżani...
Przejdź do sklepu >
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCS HDMI DP USB-C
1 743,37 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
ROG Strix XG27UCSROG Strix XG27UCS Monitor do gier z USB Type-C 27-calowy 4K UHD (3840x2160), 160 Hz (powyżej 144 Hz), 1 ms (GTG), Fast IPS, synchronizacja Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, zg...
- Czas reakcji [ms]: 1 ms
- Częstotliwość: 160 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Tak
- Format: 16:9
- Głośniki: Nie
- Hdr: G
- Jasność: 450 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.073 billionów kolorów
- Matryca: IPS
- Obsługa g-sync: Tak
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Producer: Asus
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160
- Tuner tv: nie
- Wielkość plamki: 0,155 x 0,155 mm
- Złącza: AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.,DisplayPort 1.4 - 1 szt.,HDMI 2.1 - 1 szt.,USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.,Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Monitor ROG Strix 27 cali XG27UCS IPS UHD HDMI DP USB-C
1 796,24 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Czas reakcji [ms]: 1 ms
- Częstotliwość: 160 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Tak
- Format: 16:9
- Głośniki: Nie
- Hdr: G
- Jasność: 450 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.073 billionów kolorów
- Matryca: IPS
- Obsługa g-sync: Tak
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Producer: Asus
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160
- Tuner tv: nie
- Wielkość plamki: 0,155 x 0,155 mm
- Złącza: AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.,DisplayPort 1.4 - 1 szt.,HDMI 2.1 - 1 szt.,USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.,Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Monitor ASUS ROG Strix XG27UCS
1 424,05 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor ASUS ROG Strix XG27UCS Asus Producent: Asus typ: dla graczy Format obrazu: 16:9 przekątna: 27 cali Typ ekranu: płaski Rozdzielczość ekranu: 3840 x 21...
- Gtin: 4711387447345
- Old_price: 1547.55
- Sale_price: 1547.55
Monitor Asus Rog Strix 27 XG27UCS 4K Uhd 160Hz 1msGTG Elmb Sync Usb-c Hdr
1 479,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor ASUS ROG Strix model: XG27UCS kod produktu: 90LM09S0-B01170 Przekątna: 27" Matryca: Fast IPS, matowa, LED, płaska, bezramkowa z 3 stron Proporcje obrazu: 16:9 Rozdzielczość: 4K UHD 3840 x 21...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 160
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Jasność: 400
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: 90LM09S0-B01170
- Kolor: czarny
- Kontrast statyczny (x:1): 1000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Asus
- Model: XG27UCS
- Powłoka matrycy: matowa
- Proporcje obrazu: 16:9
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Standard vesa: 100 x 100
- Technologie: G-Sync, FreeSync, HDR
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bezramkowe | tak |
|---|---|
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 160 Hz |
| Ekran dotykowy | nie |
| Ekran obrotowy (pivot) | tak |
| Funkcje | HDR, pivot, USB, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 219 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | wąska ramka, technologia GamePlus, technologia GameVisual, HDR10, technologia Extreme Low Motion Blur, technologia AMD FreeSync Premium, technologia Shadow Boost, technologia NVIDIA G-Sync compatible |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | ROG Strix XG-UCS |
| Możliwość zawieszenia na ścianie | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 26 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 615 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync |
| Tuner TV | nie |
| Typ gwarancji | door to door |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Typ podświetlenia | LED |
| Typ | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 6,57 kg |
| Wbudowane głośniki | nie |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wielkość plamki | 0,16 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, karta gwarancyjna, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 512 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.1 x 1, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii HDR | 45 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1619,00 zł
Aktualna cena od 1424,05 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1834,19 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | - |
| 03.07.2025 | 1810,76 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -23 zł |
| 03.08.2025 | 1619,00 zł | Sklep komputronik.pl | -191 zł |
| 03.09.2025 | 1857,99 zł | Akces-Markt | 238 zł |
| 03.10.2025 | 2314,95 zł | CDRmarket | 456 zł |
| 03.11.2025 | 1857,99 zł | Akces-Markt | -456 zł |
| 03.01.2026 | 1699,00 zł | Media Markt | -158 zł |
| 03.02.2026 | 1699,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1699,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1619,00 zł | Media Markt | -80 zł |
| 03.05.2026 | 1625,00 zł | RTV EURO AGD | 6 zł |
| 27.05.2026 | 1424,05 zł | Empik.com | -200 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1619,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1424,05 zł na dzień 27.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 195 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Asus
Kategoria: Asus Ceny od 1424.05 zł do 1855 zł
EAN: 4711387447345
SKU: 04711387447345
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >






