Audio-Technica Gramofon AT-LP120XBT-USB czarny Bluetooth
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Barwa obudowy: czarny; Dodatkowe opcje: aluminiowy talerz, Bluetooth z aptX, możliwość podłączenia do komputera; Funkcje: pokrywa antypyłowa, podłączenie do kom... rozwiń
Audio-Technica AT-LP120XBT-USB Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Bluetooth Czarny Gramofon
1 399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje:pokrywa antypyłowa, podłączenie do komputera, aluminiowy talerz;Funkcje dodatkowe:aluminiowy talerz, Bluetooth z aptX, możliwość podłączenia do komputera;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Kol...
- Brand: Audio-Technica
- Color: czarny
- Ean: 4961310151782
- Gtin: 4961310151782
- Producer: Audio-Technica
- R: C
Audio-Technica AT-LP120XBT-USB Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Bluetooth Czarny Gramofon
1 399,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Audio-Technica
- Color: czarny
- Ean: 4961310151782
- Gtin: 4961310151782
- Producer: Audio-Technica
Audio-Technica gramofon AT-LP120XBT-USB
1 399,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
AT-LP120XBT-USB Audio-Technica AT-LP120xBT-USB Audio-Technica AT-LP120xBT-USB to w pełni manualny gramofon, który dzięki dopracowanej konstrukcji i nowoczesnemu wyposażeniu gwarantuje mnóstwo radości ...
- Cechy dodatkowe: Bluetooth,RCA,Ręczny,USB typu A na USB typu B
- Długość ramienia: 231
- Ean (gtin): 4961310151782
- Głębokość produktu: 35.2
- Kod producenta: AT-LP120XBT
- Kolor: czarny
- Marka: Audio-Technica
- Model: AT-LP120XBT
- Napęd: bezpośredni
- Prędkość obrotowa (obr./min): 33 1/3, 45, 78
- Stan opakowania: oryginalne
- Sterowanie: manualne
- Szerokość produktu: 45.2
- Typ wkładki: elektromagnetyczna (MM)
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.2
- Waga produktu: 8
- Wbudowany przedwzmacniacz: tak
- Wysokość produktu: 14.2
- Zawiera baterie: nie
- Załączone wyposażenie: przedwzmacniacz
- Złącza: USB
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | aluminiowy talerz, Bluetooth z aptX, możliwość podłączenia do komputera |
| Funkcje | pokrywa antypyłowa, podłączenie do komputera, aluminiowy talerz |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Kontrola | manualne |
| Lampka doświetlająca | wbudowana |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Model (wariantowanie) | AT-LP120XBT |
| Napęd | bezpośredni |
| Pobór mocy (maksymalny) | 3 W |
| Prędkość obrotowa | 33 1/3 RPM, 45 RPM, 78 RPM |
| Przedwzmacniacz | tak |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 452 x 142 x 352 mm |
| Typ wkładki | MM - Moving Magnet |
| Waga | 8 kg |
| Wejście AUX | nie |
| Wkładka gramofonowa | AT-VM95E |
| Wyjście RCA (typ) | liniowe |
| Wyjście RCA | 2x RCA |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, pokrywa, kabel USB, kabel RCA |
| Zakres kontroli szybkości | +/- 10% |
| Zasilanie | 230 V 50 Hz |
| Złącza | wyjście 2x RCA, USB-B |
| Złącze Ethernet | nie |
| Złącze USB | tak |
| Złącze USB | USB-B |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1299,00 zł
Aktualna cena od 1399,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1299,00 zł | TopHIFI.pl | - |
| 03.02.2026 | 1349,00 zł | TopHIFI.pl | 50 zł |
| 03.03.2026 | 1399,00 zł | TopHIFI.pl | 50 zł |
| 03.04.2026 | 1399,00 zł | TopHIFI.pl | 0 zł |
| 30.04.2026 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1299,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1399,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 100 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Audio-technica
Kategoria: AudioTechnica Ceny od 1399 zł do 2999 zł
EAN: 4961310151782
SKU: 04961310151782
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 399,00 zł
Przejdź do sklepu >


