BenQ BL2480T 24 cali Full HD IPS 60Hz 5ms monitor LED
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Monitor BenQ BL2480T 24 cale Full HD IPS oferuje doskonałą jakość obrazu dzięki technologii IPS i rozdzielczości 1920 x 1080. Wyposażony w technologie Low Blue ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia Low Blue Light, technologia Flicker-Free, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, wąska ramka, EYE CARE |
| Dodatkowe opcje | pivot, głośniki, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 230 mm |
| Głośniki | 2 x 1 W |
| Gwarancja nowa | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 540 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 5,7 kg |
| Wejście liniowe audio | tak |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna |
| Wysokość z podstawą | 428 - 528 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio, VGA x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 1 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii SDR | 15 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 959,00 zł | RTV EURO AGD | 60 zł |
| 03.12.2025 | 1028,99 zł | Empik.com | 69 zł |
| 03.01.2026 | 1030,99 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.02.2026 | 1019,92 zł | Empik.com | -11 zł |
| 03.03.2026 | 1005,99 zł | Empik.com | -13 zł |
| 03.04.2026 | 1025,99 zł | Empik.com | 20 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 899,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię