BenQ ZOWIE XL2566X plus 24,1 cali Full HD 400Hz TN 0,5ms LED monitor gamingowy e-sport HDMI
Polecana ofertaOle Ole!
2 560,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, BenQ Zowie XL2566X Plus to gamingowy monitor LED z matrycą TN o przekątnej 24,1 cala i rozdzielczości Full HD. Częstotliwość odświeżania 400 Hz i czas reakcji 0... rozwiń
BenQ ZOWIE XL2566X+ 24,1" Full HD Fast TN 400Hz Gamingowy E-sport Monitor LED
2 560,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:400 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: BenQ
- Certification: EC EPREL 1959872
- Ean: 4718755094194
- Gtin: 4718755094194
- Producer: BenQ
BenQ ZOWIE XL2566X+ 24,1" Full HD Fast TN 400Hz Gamingowy E-sport Monitor LED
2 579,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: BenQ
- Ean: 4718755094194
- Gtin: 4718755094194
- Producer: BenQ
Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
2 544,94 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
BenQ Zowie XL2566X+ (9H.LMRLB.QBE) to monitor gamingowy z kategorii Monitory LCD, stworzony z myślą o wymagających graczach e-sportowych, szczególnie w dynamicznych tytułach FPS, takich jak Counter St...
- Czas reakcji [ms]: Brak danych
- Częstotliwość: 400 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Nie
- Format: 16:9
- Głośniki: Nie
- Jasność: 320 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Kąt widzenia (pion): 160 stopni / 170 stopni
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
- Matryca: Fast TN
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Pobór mocy podczas spoczynku: 0,5 W
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: BenQ
- Przekątna: 24,1"
- Rozdzielczość: 1920x1080
- Tuner tv: Nie
- Typ ekranu: Płaskie
- Wielkość plamki: 0,280 x 0,280 mm
- Złącza: HDMI 2.0 - 3 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
BenQ ZOWIE XL2566X+ - 400Hz Full HD 24.1'' TN 0.5ms
2 560,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor gamingowy BenQ Zowie XL2566X+ 24,1'' Fhd Fast Tn 400Hz
2 560,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED BenQ ZOWIE XL2566X+ 24,1" Full HD Fast TN 400Hz Gamingowy E-sport nr kat. 1341389 Ekran: 24,1 ", TN, 1920 x 1080 Częstotliwość odświeżania obrazu: 400 Hz Złącza: DisplayPort x 1, HDMI 2.0 ...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 400
- Funkcje ochrony oczu: redukcja migotania, filtr światła niebieskiego
- Głębokość produktu z podstawą: 20.9
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: E
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Kod producenta: 9H.LMRLB.QBE
- Kolor: czarny
- Kontrast statyczny (x:1): 1000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: BenQ
- Model: XL2566X
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu: 61
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Rozmiar plamki: 0.28
- Standard vesa: 100 x 100
- Typ matrycy: TN
- Waga z podstawą: 5.8
- Wysokość produktu z podstawą: 51.7
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | nie |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 400 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia Black eQualizer, przełącznik S-SWitch, tryb gra, technologia DyAc 2 |
| Dodatkowe opcje | regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie |
| Głębokość | 209 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 320 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 160 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | BenQ XL2566X+ |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 65 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | TN |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 576 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 5,8 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,28 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, osłona do monitora, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 362 - 517 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 3, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 3 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii SDR | 18 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2399,00 zł
Aktualna cena od 2544,94 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2499,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.06.2025 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 2499,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2539,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.10.2025 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | -40 zł |
| 03.11.2025 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.01.2026 | 2399,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2513,07 zł | Sklep iep24.eu | 114 zł |
| 03.03.2026 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | -14 zł |
| 03.04.2026 | 2589,00 zł | RTV EURO AGD | 90 zł |
| 03.05.2026 | 2544,94 zł | Sklep iep24.eu | -44 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2399,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2544,94 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 146 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Benq
Kategoria: BenQ Ceny od 2544.94 zł do 2579 zł
EAN: 4718755094194
SKU: OI_365217901
Polecana ofertaOle Ole!
2 560,00 zł
Przejdź do sklepu >




