BenQ GW2486TC 23,8 cali Full HD IPS 100Hz 5ms monitor LED
Polecana ofertaSklep iep24.eu
715,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Monitor BenQ GW2486TC 23,8" Full HD IPS oferuje częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji 5 ms, zapewniając płynność obrazu. Wyposażony w port USB-C i dwa... rozwiń
Monitor 23.8 cala GW2486TC LED 4ms/1300:1/IPS/100Hz
715,97 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
GW2486TC 24" monitor do nauki i pracy z USB-C i regulacją wysokości Przestrzeń do pracy dostosowana do Ciebie Wszechstronna łączność kieruje Twoim komfortem pracy Jeden pojedynczy kabel USB-C zapewni...
Przejdź do sklepu >
BenQ GW2486TC 61.0 cm IPS 1080p monitor do biura domowego, FHD, USB-C (zasilanie 65 W), 100 Hz, ochrona oczu, konstrukcja Ergo, koncentrator USB, łańcuch łańcuchowy, wysoka częstotliwość odświeżania,
704,64 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka |
| Dodatkowe opcje | pivot, głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 185 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | BenQ GW-86TC |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 14,6 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 61 cm |
| Przekątna ekranu | 61 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 540 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 6,2 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,28 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 371 - 501 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii SDR | 18 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 665,82 zł
Aktualna cena od 704,64 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 665,82 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 759,00 zł | Amazon.pl | 93 zł |
| 03.08.2025 | 759,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 755,02 zł | Amazon.pl | -3 zł |
| 03.10.2025 | 745,04 zł | Amazon.pl | -9 zł |
| 03.11.2025 | 742,99 zł | Amazon.pl | -2 zł |
| 03.12.2025 | 738,68 zł | Amazon.pl | -4 zł |
| 03.01.2026 | 736,34 zł | Amazon.pl | -2 zł |
| 03.02.2026 | 709,18 zł | Sklep iep24.eu | -27 zł |
| 03.03.2026 | 711,60 zł | Sklep iep24.eu | 2 zł |
| 03.04.2026 | 739,00 zł | visunext.pl | 27 zł |
| 03.05.2026 | 704,64 zł | Amazon.pl | -34 zł |
| 17.05.2026 | 704,64 zł | Amazon.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 665,82 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 704,64 zł na dzień 17.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 39 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Benq
Kategoria: BenQ Ceny od 704.64 zł do 715.97 zł
EAN: 4718755094132
SKU: OI_408900239
Polecana ofertaSklep iep24.eu
715,97 zł
Przejdź do sklepu >

