BenQ PD2725U 27 cali 4K IPS 60Hz 5ms monitor LED HDMI DisplayPort USB
Polecana ofertagraficzne.pl
2 955,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Monitor BenQ PD2725U to 27-calowy ekran IPS o rozdzielczości 4K UHD (3840x2160), zapewniający doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki 100% sRGB i 95% DCI-P3. Wypo... rozwiń
BenQ PD2725U
2 955,00 zł
Sprzedawca: graficzne.pl
do 7 dni
Opis, specyfikacja
BenQ PD2725U obejmuje 95% przestrzeni kolorów P3, 100% sRGB i Rec.709. 27-calowy monitor dla projektantów 4K UHD P3 z Thunderbolt 3 - kompatybilny z komputerami Mac
- Code: 9H.LJXLA.TBE
- Ean: 4718755084973
- Gamut: sRGB/P3
- Kalibracja sprzętowa: Nie
- Kolor: Srebrny
- Producer: BenQ
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160
BenQ PD2725U 27" 4K IPS 60Hz 5ms Monitor LED
2 959,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Certyfikat Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 400;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ek...
- Brand: BenQ
- Ean: 4718755084973
- Gtin: 4718755084973
- Producer: BenQ
BenQ PD2725U 27" 4K IPS 60Hz 5ms Monitor LED
2 959,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: BenQ
- Certification: EC EPREL 400184
- Ean: 4718755084973
- Gtin: 4718755084973
- Producer: BenQ
BenQ PD2725U 27" IPS Monitor, 3840 x 2160 4K UHD, 60Hz, 5ms
2 959,00 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
BenQ PD2725U - Niech inspiracja stanie się rzeczywistością. Lepsze projektowanie dzięki doskonałej precyzji odwzorowania barw. Stopień profesjonalny - Uniwersalne podejście Wszechstronność i piękny de...
- Ean: 4718755084973
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: 9H.LJXLA.TBE
- Producer: BenQ
Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB
2 921,45 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LCD / monitor graficzny BenQ PD2725U (9H.LJXLA.TBE) 27 cali 4K UHD dla profesjonalistów BenQ PD2725U (9H.LJXLA.TBE) to profesjonalny monitor LCD 27 cali zaprojektowany z myślą o grafikach, pro...
- Czas reakcji [ms]: 5 ms
- Częstotliwość: 60
- Ekran obrotowy (pivot): Tak
- Format: 16:9
- Głośniki: Tak
- Hdr: tak
- Jasność: 250 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1200:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 mld
- Matryca: IPS
- Ochrona oczu: Redukcja migotania, Filtr światła niebieskiego
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: BenQ
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 3840x2160
- Tuner tv: nie
- Wielkość plamki: 0.155
- Złącza: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x ThunderBolt, 3x USB
Monitor 4K 27 cali BenQ PD2725U Ips 60Hz 5ms pivot głośniki
2 839,44 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Niech inspiracja stanie się rzeczywistością. Lepsze projektowanie dzięki doskonałej precyzji odwzorowania barw Stopień profesjonalny. Uniwersalne podejście. Wszechstronność i piękny design PD2725U zai...
- Cechy dodatkowe: Tak
- Certyfikaty: CE
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Głębokość produktu z podstawą: 18.81
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 9H.LJXLA.TBE
- Kontrast dynamiczny (x:1): 50000000
- Kontrast statyczny (x:1): 1200
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: BenQ
- Przekątna ekranu: 68.6
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.4
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 5.6
- Waga z podstawą: 8.3
- Wysokość produktu: 36
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | szary |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | przetwarzanie koloru 10-bit , tryb CAD/CAM, tryb animacji, EYE CARE, HDR10, technologia sRGB 100%, technologia AQCOLOR, certyfikacja Calman Verified |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, USB, Thunderbolt, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 188 mm |
| Głośniki | 2 x 2,5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | PD2725U |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 615 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 8,3 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,16 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 450 - 600 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, Thunderbolt 3 x 2, USB 3.0 / 3.1 x 3 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii HDR | 44 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 44 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2937,90 zł
Aktualna cena od 2921,45 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 3335,00 zł | graficzne.pl | - |
| 03.06.2025 | 3249,00 zł | RTV EURO AGD | -86 zł |
| 03.07.2025 | 3249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 3199,00 zł | Sklep komputronik.pl | -50 zł |
| 03.09.2025 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 3169,00 zł | RTV EURO AGD | -30 zł |
| 03.11.2025 | 3169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 3169,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 3335,00 zł | graficzne.pl | 166 zł |
| 03.02.2026 | 3179,00 zł | Ole Ole! | -156 zł |
| 03.03.2026 | 2955,00 zł | graficzne.pl | -224 zł |
| 03.04.2026 | 2937,90 zł | Sklep iep24.eu | -17 zł |
| 03.05.2026 | 2921,45 zł | Sklep iep24.eu | -16 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2937,90 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2921,45 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 17 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Benq
Kategoria: BenQ Ceny od 2839.44 zł do 2959 zł
EAN: 4718755084973
SKU: 9H.LJXLA.TBE
Polecana ofertagraficzne.pl
2 955,00 zł
Przejdź do sklepu >





