Black Point LCBPKTK5140BK zamiennik TK 5140K toner do drukarki Kyocera FS-1040, 5140K, czarny
Polecana ofertaDrukowanie.net
233,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Black Point LCBPKTK5140BK to zamiennik tonera Kyocera TK-5140K, kompatybilny z drukarkami ECOSYS P6130cdn, M6030cdn, M6530cdn. Wydajność 7 000 stron przy 5% pok... rozwiń
TK-5140K BLACK toner BLACK POINT zamiennik do KYOCERA ECOSYS P6130cdn, M6030cdn, M6530cdn
233,00 zł
Sprzedawca: Drukowanie.net
1 dzień
Opis, specyfikacja
LCBPKTK5140BK BLACK toner BLACK POINT zamiennik Kyocera TK-5140K do drukarek: KYOCERA ECOSYS P6130cdn, M6030cdn, M6530cdn Wydajność: 7 000 stron A4 przy 5% pokryciu Tonery Black Point zapewniają: - po...
- Code: LCBPKTK5140BK
- Ean: 5907625624770
TK-5140K BLACK toner BLACK POINT zamiennik do KYOCERA ECOSYS P6130cdn, M6030cdn, M6530cdn
307,00 zł
Sprzedawca: amidruk.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: LCBPKTK5140BK
- Ean: 5907625624770
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Efektywność | 7000 stron |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Kod oryginalnego tuszu/tonera | TK5140K |
| Kolor druku | black - czarny |
| Marka urządzenia | Kyocera |
| Model (wariantowanie) | TK5140K |
| Pochodzenie | zamiennik |
| Rodzaj | toner |
| Typ | wkład standardowy |
| Wydajność | 7000 stron |
| Zamiennik | TK-5140K |
| Zgodne z drukarkami | ECOSYS P6130cdn, M6030cdn, P7040cdn, M6530cdn |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 219,00 zł
Aktualna cena od 233,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.06.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.07.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 233,00 zł | Drukowanie.net | 4 zł |
| 03.09.2025 | 224,00 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.10.2025 | 224,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 224,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | 5 zł |
| 03.01.2026 | 233,00 zł | Drukowanie.net | 4 zł |
| 03.02.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | -14 zł |
| 03.03.2026 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 01.04.2026 | 233,00 zł | Drukowanie.net | 14 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 219,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 233,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 14 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Black Point
Ceny od 233 zł do 307 zł
EAN: 5907625624770
SKU: LCBPKTK5140BK
Polecana ofertaDrukowanie.net
233,00 zł
Przejdź do sklepu >

