Blanco Kosz na śmieci Select II 60/3 Orga 3x15L
Polecana ofertaOle Ole!
1 559,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Kosz na śmieci Blanco Select II 60/3 Orga to praktyczne rozwiązanie do segregacji odpadów. Wyposażony w trzy pojemniki po 15 litrów, pasuje do szafek o minimaln... rozwiń
Blanco Select II Orga 60-3 526209 3x15l Sortownik odpadów
1 559,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Minimalna szerokość szafki:60 cm;Przeznaczenie:3 rodzaje odpadów;Typ montażu:szafki o minimalnej szerokości 60 cm;Seria:Blanco Select;Wariantowanie - seria:Blanco SELECT II;Rozmi...
- Brand: Blanco
- Ean: 4020684738415
- Gtin: 4020684738415
- Producer: Blanco
Blanco Select II Orga 60-3 526209 3x15l Sortownik odpadów
1 559,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Blanco
- Ean: 4020684738415
- Gtin: 4020684738415
- Producer: Blanco
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki | 60 cm |
| Przeznaczenie | 3 rodzaje odpadów |
| Rozmiary (milimetry) | 568 x 450 x 458 mm |
| Seria | Blanco Select |
| Typ montażu | szafki o minimalnej szerokości 60 cm |
| Wariantowanie - seria | Blanco SELECT II |
| Wyposażenie | 3 pojemniki 15 l |
| Wysuwanie automatyczne | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1392,33 zł
Aktualna cena od 1559,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1579,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.12.2025 | 1392,33 zł | Media Expert | -186 zł |
| 03.01.2026 | 1392,33 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1512,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 119 zł |
| 03.03.2026 | 1543,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 31 zł |
| 03.04.2026 | 1428,19 zł | Media Expert | -115 zł |
| 03.05.2026 | 1543,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 115 zł |
| 30.05.2026 | 1559,00 zł | RTV EURO AGD | 15 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1392,33 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1559,00 zł na dzień 30.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 167 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1559 zł
EAN: 4020684738415
SKU: OI_385379191
Polecana ofertaOle Ole!
1 559,00 zł
Przejdź do sklepu >

