Blanco Sortownik odpadów Select II 60/2 Orga 30L plus 19L
Polecana ofertaOle Ole!
1 479,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Blanco Sortownik Odpadow SELECT II 60 2 Orga to funkcjonalne rozwiązanie do segregacji odpadów w kuchni. Zawiera dwa pojemniki: 30 l i 19 l, idealne do oddziela... rozwiń
Blanco Select II Orga 60-2 526208 1x19l 1x30l Sortownik odpadów
1 479,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Minimalna szerokość szafki:60 cm;Przeznaczenie:2 rodzaje odpadów;Typ montażu:szafki o minimalnej szerokości 60 cm;Seria:Blanco Select;Wariantowanie - seria:Blanco SELECT II;Rozmi...
- Brand: Blanco
- Ean: 4020684738408
- Gtin: 4020684738408
- Producer: Blanco
Blanco Select II Orga 60-2 526208 1x19l 1x30l Sortownik odpadów
1 479,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Blanco
- Ean: 4020684738408
- Gtin: 4020684738408
- Producer: Blanco
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki | 60 cm |
| Przeznaczenie | 2 rodzaje odpadów |
| Rozmiary (milimetry) | 568 x 450 x 458 mm |
| Seria | Blanco Select |
| Typ montażu | szafki o minimalnej szerokości 60 cm |
| Wariantowanie - seria | Blanco SELECT II |
| Wyposażenie | 1 pojemnik 19 l, 1 pojemnik 30 l |
| Wysuwanie automatyczne | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1369,99 zł
Aktualna cena od 1479,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1369,99 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 1369,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1369,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1369,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1369,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1369,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1463,97 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 93 zł |
| 30.05.2026 | 1479,00 zł | RTV EURO AGD | 15 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1369,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1479,00 zł na dzień 30.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 109 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Blanco
Kategoria: Blanco Cena: 1479 zł
EAN: 4020684738408
SKU: OI_385379193
Polecana ofertaOle Ole!
1 479,00 zł
Przejdź do sklepu >

