Bosch Professional GBH 18V-28 CF 0 611 921 001 Młot udarowo-obrotowy
Polecana ofertaMedia Expert
1 445,94 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Akumulator w zestawie: brak; Częstość udaru: 0 - 4220 ud/min; Długość przewodu zasilającego: 0 m; Energia udaru: 3,3 J
Bosch_elektronarzedzia Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 18V-28 CF
1 445,94 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulatorowy model GBH 18V-28 CF Professional firmy Bosch jest przeznaczony dla tych użytkowników, którzy chcieliby połączyć wysoką wydajność elektronarzędzia sieciowego ze swobodą pracy bezprzewodow...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator w zestawie | brak |
|---|---|
| Częstość udaru | 0 - 4220 ud/min |
| Długość przewodu zasilającego | 0 m |
| Energia udaru | 3,3 J |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kompatybilny akumulator | Bosch Professional GBA 18V, Bosch Professional ProCORE 18V |
| Moc | 0 W |
| Model | Bosch Professional GBH 18V-28 CF |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Poziom hałasu | 103 dB |
| Przeznaczenie | do użytku profesjonalnego |
| Seria | Bosch Professional |
| Typ uchwytu | SDS+ |
| Waga | 3,4 kg |
| Wielkość uchwytu | 0 |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, ogranicznik głębokości, rękojeść dodatkowa, smar, ściereczka do czyszczenia, uchwyt wiertarski SDS+, walizka |
| Zasilanie | akumulatorowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1498,94 zł
Aktualna cena od 1445,94 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1829,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1829,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1829,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1829,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1829,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1646,43 zł | Media Expert | -182 zł |
| 03.12.2025 | 1646,43 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1829,00 zł | RTV EURO AGD | 182 zł |
| 03.02.2026 | 1646,43 zł | Media Expert | -182 zł |
| 03.03.2026 | 1498,94 zł | Media Expert | -147 zł |
| 03.04.2026 | 1501,02 zł | Media Expert | 2 zł |
| 01.05.2026 | 1445,94 zł | Media Expert | -55 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1498,94 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1445,94 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 53 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bosch_elektronarzedzia
Kategoria: Bosch Cena: 1445.94 zł
EAN: 4059952611686
SKU: OI_406543864
Polecana ofertaMedia Expert
1 445,94 zł
Przejdź do sklepu >
