Deante Bateria Magnetic BRM C75M Brąz szczotkowany
Polecana ofertaOle Ole!
1 358,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Deante bateria Magnetic BRM C75M w kolorze brąz szczotkowany to model stojący z elastyczną wylewką i możliwością podłączenia filtra wody. Wykonana ze stali szla... rozwiń
Deante Magnetic BRM_C75M Brązowy/Czarny Bateria kuchenna
1 358,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:beżowy/brązowy;Informacje dodatkowe:aerator, bateria wysokociśnieniowa, bateria z podłączeniem do filtra, ceramiczna głowica, elastyczna ...
- Brand: Deante
- Color: beżowy/brązowy
- Ean: 5907650864189
- Gtin: 5907650864189
- Producer: Deante
Deante Magnetic BRM_C75M Brązowy/Czarny Bateria kuchenna
1 359,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Deante
- Color: beżowy/brązowy brązowy
- Ean: 5907650864189
- Gtin: 5907650864189
- Producer: Deante
DEANTE Bateria Magnetic BRM C75M Brąz szczotkowany
1 359,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Funkcjonalna bateria kuchenna z podłączeniem do filtra wody zaprojektowana została z myślą o wysokiej użyteczności oraz estetycznym wyglądzie. Elegancki design sprawia, że pasuje do wnętrz nowoczesnyc...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | brązowy |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Gwarancja | 7 lat z ograniczeniami |
| Informacje dodatkowe | aerator, bateria wysokociśnieniowa, bateria z podłączeniem do filtra, ceramiczna głowica, elastyczna wylewka, funkcja filtrowania wody |
| Kolor | beżowy/brązowy |
| Możliwość podłączenia filtra wody | tak |
| Otwór montażowy | 32 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Deante Magnetic |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | elastyczna |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 0 mm |
| Wysokość wylewki | 549 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 989,00 zł
Aktualna cena od 1358,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1009,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 989,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.01.2026 | 1166,98 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 177 zł |
| 03.02.2026 | 1199,00 zł | Ole Ole! | 32 zł |
| 03.03.2026 | 1354,98 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 155 zł |
| 30.03.2026 | 1358,00 zł | Ole Ole! | 3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 989,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1358,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 369 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Baterie Ceny od 1358 zł do 1359.99 zł
EAN: 5907650864189
SKU: OI_397584073
Polecana ofertaOle Ole!
1 358,00 zł
Przejdź do sklepu >


