Deante Evora ZQJ N11L zlewozmywak granitowy nero prostokątny
Polecana ofertaMedia Expert
797,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Deante Evora ZQJ N11L to granitowy zlewozmywak prostokątny w kolorze nero. Posiada jedną komorę o wymiarach 380x400 mm i ociekacz z lewej strony. Wykonany z trw... rozwiń
DEANTE Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem Evora ZQJ N11L Nero 50x76
797,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Zlewozmywak granitowy DEANTE Evora w kolorze nero to eleganckie i trwałe rozwiązanie do każdej kuchni. Wykonany z kompozytu granitowego, jest odporny na uderzenia, wysoką temperaturę (do 250 C), przeb...
- Code: N11L
- Ean: 5907650888321
- Producer: DEANTE
Deante Evora ZQJ_N11L Granitowy Nero Zlewozmywak prostokątny
798,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w komplecie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:18 lat;Informacje dodatkowe:ociekacz z lewej strony;Barwa:nero;Komora 1:380 x 400 mm;Komora 2:0 mm;Komora 3:0 mm;Korek automatyczny:tak;Ilość komór:1;Lic...
- Brand: Deante
- Color: czarny
- Ean: 5907650888321
- Gtin: 5907650888321
- Producer: Deante
Deante Evora ZQJ_N11L Granitowy Nero Zlewozmywak prostokątny
799,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria w zestawie:nie;Kolor:czarny;Gwarancja:18 lat;Informacje dodatkowe:ociekacz z lewej strony;Kolor:nero;Komora 1:380 x 400 mm;Komora 2:0 mm;Komora 3:0 mm;Korek automatyczny:tak;Liczba komór:1;Lic...
- Brand: Deante
- Color: czarny nero
- Ean: 5907650888321
- Gtin: 5907650888321
- Producer: Deante
DEANTE ZQJ N11L Zlew evora nero granit lewy 1k z/o 760x500x195, 3,5" + osprzęt space-saver
797,99 zł
Sprzedawca: Sklep sklepbaterie.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Deante Zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ociekaczem - lewy Evora czarna nero ZQJ_N11LOpis przedmiotu: Dane techniczne:Wykończenie: neroRodzaj powierzchni: matMateriał: granitSposób montażu: wpuszczan...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | nero |
|---|---|
| Bateria w komplecie | nie |
| Głębokość w milimetrach | 500 mm |
| Gwarancja | 18 lat |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość podfrezowanych otworów | 3 |
| Informacje dodatkowe | ociekacz z lewej strony |
| Kolor | czarny |
| Komora 1 | 380 x 400 mm |
| Komora 2 | 0 mm |
| Komora 3 | 0 mm |
| Korek automatyczny | tak |
| Korek | automatyczny, z sitkiem |
| Liczba otworów na baterię | 0 |
| Maksymalna liczba otworów | 3 |
| Minimalna szerokość podbudowy | 45 cm |
| Ociekacz | bez odpływu |
| Odporność | na powstawanie plam, na promienie UV, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania |
| Pojemność komory głównej | 0 |
| Rodzaj | wpuszczany w blat |
| Rodzaj | zlewozmywak prostokątny |
| Seria | Deante Evora |
| Szerokość w milimetrach | 760 mm |
| Typ zaworu | zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala |
| Wariantowanie - komora | prawa |
| Wariantowanie - seria | Deante Evora |
| Wariantowanie - wyposażenie | brak |
| Wejście na baterię | podfrezowane do samodzielnego wywiercenia |
| Wycięcie | 400 x 410 mm |
| Wykonanie | granit |
| Wyposażenie | korek automatyczny, syfon |
| Zlewozmywak odwracalny | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 629,00 zł
Aktualna cena od 797,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 847,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 847,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 768,00 zł | Ole Ole! | -79 zł |
| 03.09.2025 | 768,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 768,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 629,00 zł | RTV EURO AGD | -139 zł |
| 03.12.2025 | 728,98 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 99 zł |
| 03.01.2026 | 728,98 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 797,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 68 zł |
| 03.03.2026 | 728,98 zł | Media Expert | -68 zł |
| 03.04.2026 | 759,05 zł | Ole Ole! | 30 zł |
| 03.05.2026 | 797,99 zł | Media Expert | 38 zł |
| 11.05.2026 | 797,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 629,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 797,99 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 169 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Deante Ceny od 797.99 zł do 799 zł
EAN: 5907650888321
SKU: OI_403580832
Polecana ofertaMedia Expert
797,99 zł
Przejdź do sklepu >



