Deante Neo Boro bateria umywalkowa stojąca chrom BMO020M
Polecana ofertaMedia Expert
173,02 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria umywalkowa DEANTE Neo Boro to elegancki wybór do każdej łazienki. Wykonana z trwałego chromu, posiada ceramiczną głowicę zapewniającą płynne działanie i... rozwiń
DEANTE Bateria umywalkowa Neo Boro BMO 020M Chrom
173,02 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria łazienkowa DEANTE Neo Boro jest rezultatem połączenia nagradzanych projektów z wykorzystaniem luksusowych materiałów i najnowszych, wiodących technologii. Bateria umywalkowa z ceramiczną głowi...
- Code: BMO 020M
- Ean: 5908212083536
- Producer: DEANTE
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość wylewki | 112 mm |
|---|---|
| GRUPA AKUSTYCZNA | Ii |
| Ilość otworów | 1 |
| KLASA PRZEPŁYWU | S - 15-19,8 l/min |
| Kolor | Chrom |
| MONTAŻ | Stojąca |
| Montowanie | Stojąca |
| NAPOWIETRZACZ / PERLATOR | Tak |
| Seria | Boro |
| Styl | Klasyczny |
| TYP MIESZACZA | Jednouchywtowa |
| TYP WYLEWKI | Stała |
| Właściwość | Jednouchwytowa |
| Wysokość | 168 mm |
| WYSOKOŚĆ / DŁUGOŚĆ WYLEWKI | 168 mm / 112 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 145,11 zł
Aktualna cena od 173,02 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 164,90 zł | LOBO.pl | - |
| 03.06.2025 | 164,90 zł | LOBO.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 164,90 zł | LOBO.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 148,41 zł | LOBO.pl | -16 zł |
| 03.09.2025 | 164,90 zł | LOBO.pl | 16 zł |
| 03.10.2025 | 164,90 zł | LOBO.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 146,76 zł | LOBO.pl | -18 zł |
| 03.12.2025 | 145,11 zł | LOBO.pl | -1 zł |
| 03.01.2026 | 146,76 zł | LOBO.pl | 1 zł |
| 03.02.2026 | 164,90 zł | LOBO.pl | 18 zł |
| 03.03.2026 | 169,99 zł | Media Expert | 5 zł |
| 03.04.2026 | 169,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 30.04.2026 | 173,02 zł | Media Expert | 3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 145,11 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 173,02 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 28 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Deante
Kategoria: Deante Cena: 173.02 zł
EAN: 5908212083536
SKU: BMO 020M
Polecana ofertaMedia Expert
173,02 zł
Przejdź do sklepu >
